Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Mītiņo par Latgales piederību Krievijai
 (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Pie Latvijas vēstniecības Krievijā pagājušajā nedēļā norisinājies mītiņš par Latgales piederību Krievijai, apstiprināja Latvijas vēstniecības Krievijā otrais sekretārs Zigmārs Zilgalvis.

“Vēstniecības darbinieki ar mītiņa dalībniekiem nekontaktējās, un tika ievēroti visi drošības pasākumi,” sacīja Zilgalvis. “Viņi rokās turēja plakātus ar uzrakstiem “Latgali Krievijai” vai “Latgale krievu zeme”, izpildīja savu uzdevumu, iespējams, ka sevi fotografēja, un devās prom.” Viņš atzina, ka vēstniecībai nav zināms, kāda organizācija piedalījās mītiņā, taču norādīja, ka tas nebija iepriekš saskaņots. Krievijas policija, kura apsargā vēstniecību, ap to laiku esot palielinājusi apsardzes apjomu, kas varot liecināt, ka tās rīcībā esot bijusi informācija, kādu vēstniecība nebija saņēmusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. es viņus saprotu. nav viegli ar pliku .. skraidīt pa pasauli, kad visi uz tevi skatās. jo lielāka teritorija, jo lielāka iespēja, ka tevi nepamanīs. ir kur noslēpties.

  2. Ir gan krievi viena negausīga suga. Latgali jums neredzēt kā begta ēzeļa ausis !

  3. Ko par to saka mūsu valsts oficiālā vara? Vai varam sagaidīt jel kādu protesta vēstījumu oficiālai Krievijai par šo lielkrievu šovinistu akciju?

  4. V.V pie Latvijas vēstniecības trenē kreisās stīvās rokas( kā Staļinam) muskuļus.

  5. Tā, es nesapratu, un ko- Latgalē šito tagad pieļauj? Kad es augu, tad šitā neuzdrīkstējās, lai gan es izsaku cerību, ka arī šie drīz vien beigs savas šīszemes gaitas kādā zaru kaudzē izcirtuma malā… Nevajag ar Latgali šitik stulbi jokot- nav jau šī, Latvijas valsts pašreizējā izpildījumā nekāds ābolu pīrāgs ar pūdercukuru, bet nu savas iekšlietas ganjauka mēs kaut kā saregulēsim.

  6. Kur tikai neskaties visur krievs redz savu zemi. Ari to,kura viniem nepieder vini gatavi padarit par savu. Ne par velti tas teritorija ir tik liela.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+