Mobilā versija
+5.5°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
11. septembris, 2015
Drukāt

Montas un Johana mīlas dzēriens. Patiess mīlestības stāsts

1. Kad kādu skaistu, gudru un talantīgu lat

1no3
Foto - Ilze PētersoneFoto - Ilze Pētersone

Vijolnieces MONTAS KĻAVIŅAS satikšanās ar rakstnieku Johanu Vērmani (Oriģināli raksta Jochen Wermann, sieva vīru sauc par Johanu) notika gluži kā romantiskā filmā. Viņš viņu uzlūkoja koncertā, kur jaunā dāma ne tikai izcili spēlēja, bet arī izskatījās satriecoši stilīgi – ādas svārkos. Kad māksliniecei ievajadzējās velosipēda, Johans pieteicās palīgos un abi devās uz krāmu tirdziņu. – Nopirkām zilu velosipēdu, bet uznāca pamatīgs lietus, mēs salijām gluži slapji, un es ielūdzu viņu uz savu māju, lai pārlaistu lietu un izžāvētu drēbes – tā tas sākās, – sapņaini par mīlestību “no pirmā skata” stāsta Johans.

Šovasar pēc desmit gadu ilga pārtraukuma Monta sniedza koncertu Latvijā, Ērmaņu muižā. Līdzās pirmajam bērnam – tā mūziķe sauc savu vijoli – uz mammas dzimteni bija ieradušies arī jaunākie Vērmanīši – Māris un Maira, kā arī viņas dzīvesbiedrs Johans.


  1. Kad kādu skaistu, gudru un talantīgu lat
  2. Kur paslēpies lācītis
  3. Kad ceļi trīc kā apšu lapas

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+