Mobilā versija
+11.5°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
11. septembris, 2015
Drukāt

Montas un Johana mīlas dzēriens. Patiess mīlestības stāsts

1. Kad kādu skaistu, gudru un talantīgu lat

1no3
Foto - Ilze PētersoneFoto - Ilze Pētersone

Vijolnieces MONTAS KĻAVIŅAS satikšanās ar rakstnieku Johanu Vērmani (Oriģināli raksta Jochen Wermann, sieva vīru sauc par Johanu) notika gluži kā romantiskā filmā. Viņš viņu uzlūkoja koncertā, kur jaunā dāma ne tikai izcili spēlēja, bet arī izskatījās satriecoši stilīgi – ādas svārkos. Kad māksliniecei ievajadzējās velosipēda, Johans pieteicās palīgos un abi devās uz krāmu tirdziņu. – Nopirkām zilu velosipēdu, bet uznāca pamatīgs lietus, mēs salijām gluži slapji, un es ielūdzu viņu uz savu māju, lai pārlaistu lietu un izžāvētu drēbes – tā tas sākās, – sapņaini par mīlestību “no pirmā skata” stāsta Johans.

Šovasar pēc desmit gadu ilga pārtraukuma Monta sniedza koncertu Latvijā, Ērmaņu muižā. Līdzās pirmajam bērnam – tā mūziķe sauc savu vijoli – uz mammas dzimteni bija ieradušies arī jaunākie Vērmanīši – Māris un Maira, kā arī viņas dzīvesbiedrs Johans.


  1. Kad kādu skaistu, gudru un talantīgu lat
  2. Kur paslēpies lācītis
  3. Kad ceļi trīc kā apšu lapas

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+