×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
24. aprīlis, 2017
Drukāt

Neaptverama vecāku cietsirdība pret saviem sešiem bērniem Latgalē (11)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Daugavpils prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu pret bērnu vecākiem, kuri pret saviem sešiem mazgadīgajiem bērniem pielietoja cietsirdīgu un vardarbīgu izturēšanos, portāls “la.lv” uzzināja Ģenerālprokuratūrā.

Bērnu mātei apsūdzība celta pēc trim Krimināllikuma pantiemm bet tēvam pēc viena.

Izmeklēšanas gaitā savāktie pierādījumi norāda uz to, ka bērnu māte laika posmā no 2013. gada 3. jūlija līdz 2016. gada 8. janvārim, atrodoties savā dzīvesvietā, nenodrošināja mazgadīgajiem bērniem drošu un draudzīgu vidi, bērnu vecumam un veselības stāvoklim atbilstošu medicīnisko aprūpi, atstāja bērnus novārtā un pieļāva emocionālo un fizisko vardarbību pret saviem sešiem bērniem.

2015. gada nogalē bērnu māte bērnam liedza ēdienu un dzērienu, bet, kad mazgadīgais, būdams izsalcis, bez atļaujas paņēma sev un noslēpa piena pudelīti un krūzi ķīseļa, viņa visu pārējo bērnu klātbūtnē sāka viņu lamāt un ar metāla kruķi veica vairākus sitienus pa bērna ķermeni, nodarot viņam smagus miesas bojājumus. Turpinot savas darbības, kas bija vērstas uz bērna mocīšanu, apsūdzētā tīši salauza cietušajam kāju.

Bērnam nodarītie miesas bojājumi tika slēpti.

Bērnu tēvs pielietoja fizisku vardarbību pret katru no bērniem, sitot viņiem ar koka nūju pa ķermeni. Bērnu māte vīra darbības nepārtrauca, liecina izmeklēšanas materiāli.

Krimināllieta nodota izskatīšanai Daugavpils tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Skats no abām pusēm Atbildēt

  “Vardarbība pret saviem 6 mazgadīgiem bērniem” ir viens fakts, bet kāpēc NAV minēts, piemēram, KUR strādā bērnu TĒVS? Vai bērni apmeklē bērnudārzu? KĀDUS pasākumu, palīdzību ir sniegusi Bāriņtiesas mamzeles, kuru vistiešākais pienākums ir ATBALSTIT ģimenes ar bērniem, kur nu vēl, ja ģimenē ir 6 bērni! Un kādu palīdzību ģinmenei ir sniedzis Sociālais dienests?
  Tas taču nevienam nav noslēpums, ka Latvijā katrā 2.ģimenē bērni tiek piekauti, atspārdīti un tml. tiek izrādīta lielā “mīlestība”…

 2. Reizē tiesāt sociālā dienesta darboņus, kuri vairāku gadu garumā neko neredzēja un nedzirdēja par daudzbērnu ģimeni. Par ko viņi saņem algu?

 3. Fakti, tikai Fakti! Atbildēt

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.
  ******************
  Bet patiesībā LV nekad tāds netik ievērots,piem.: Delfu portāls mierīgi, nekautrējoties daudzus komentētājus CENZĒ tikai un vienīgi politisku, arī homoseksuālas propagandas atbalsta vadīts, pilnībā ignorējot savus pašu notiekumus, kuros norādīti iemesli komentēšanas liegumam. Arī ļoti nekaunīgi tas notiek, jau laiciņu nekādi nepaskaidrojot iemeslus un netbildot bloķēto, cenzēto komentētāju vēstulēm par rīcības iemesliem! Tā no Delfiem tiek nicīgi un lielmanīgi uzspļauts visai sabiedrībai!

 4. Kāpēc šādu pretekļu vārdi un uzvārdi tiek slēpti? Tad varētu gan kaimiņi, gan bieži vien neko nezinošie radi palīdzēt nabaga bērniem, kuri izaugs mūsu sbiedrībai, kā naidīgi un ļauni, jeb truli tipi!

 5. Raksta 3.paragrāfs -izmeklēšana konstatēja …utt Ir jutājums ,vai valsts nodrošina cilvēkam dzīvošanas labdabīgu vidi Ja tā būtu ,tad no valsts neviens projām nemuktu Valsts valdība ir jāsoda par Satversmes nepildīšanu Tauta ir upuris,kam uzspiests tā dzīvot Valdībai ir nospļautie spar Satversme 1.pantu,kas paredz ,ka suverēnā vara Latvijā pieder tautai

 6. paši vēl kā bēbji un būtu audzināmi, bet lūk izštuko ka jātaisa sīkie un pēc tam apietas ar tiem kā ar lellēm

 7. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 8. Kuci pašu nosist būtu par maz.

 9. Tai maatei, ja vinu taa var saukt vajadzeetu pashai salsauzt abas kaajas un pec tam veel ar koku nodauziit!Kaa zeme taadus nes,aarpraats!

 10. tā taču kristīgā latgale

 11. Un tie esot vecāki?????? Morālie kropļi, debīliķu pāris. Nošaut tādus bez tiesas!

Draugiem Facebook Twitter Google+