×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
4. aprīlis, 2014
Drukāt

Nedēļas laikā noslīcis jau otrs bērns – šoreiz Babītes pagastā

Dikis2

Babītes pagastā vakar noslīkusi četrus gadus veca meitenīte, un tas jau ir otrs gadījums nedēļas laikā, kad dīķī noslīcis bērns.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste pastāstīja, ka meitenīte vizinājusies ar velosipēdu gar vietējo dīķi, līdz tēvs pamanījis, ka bērns ir pazudis. Ieraugot, ka riteņa sliede ieiet ūdenī, tēvs sācis meklēt meitu ūdenī. Sākumā tēvs un pēc tam atbraukušie mediķi mēģināja veikt no dīķa izceltā bērna atdzīvināšanas pasākumus, taču neveiksmīgi.

Jau ziņots, ka 27.martā Valgundē piemājas dīķī noslīka divus gadus vecs zēns. Pēc sākotnējās informācijas, zēns spēlējies mājas pagalmā, bet viņa vecmamma, kas pieskatīja bērnu, uz brīdi iegāja mājā. Kad viņa atkal iznāca, bērnu pagalmā vairs neredzēja. Pārmeklējot apkārtni ar otru mazdēlu, zēns tika atrasts piemājas dīķī.

Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, bet zēnu glābt neizdevās.

Policija lūdz rūpīgāk pieskatīt bērnus pie ūdenstilpēm, īpaši piemājas dīķu tuvumā. Arī mediķi aicina neatstāt bērnus bez uzraudzības, kā arī iesaka norobežot piemāju dīķus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+