Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

“Neste” jau tirgo dīzeļdegvielu ar salizturību līdz mīnus 37 grādiem0

Publicitātes foto

Neskatoties uz relatīvi siltajiem laikapstākļiem un rudenīgo lietu, “Neste” visā Latvijā jau savlaicīgi sākusi ziemas dīzeļdegvielas pārdošanu klientiem, lai ar dīzeļdzinēju aprīkoto automašīnu vadītājiem nerastos problēmas iedarbināt dzinēju iestājoties aukstam laikam.

Ziemas dīzeļdegviela pieejama visās 74 Neste degvielas uzpildes stacijās.

Arī salizturīgā atjaunojamā dīzeļdegviela

Publicitātes foto

Jau šobrīd Neste uzpildes stacijās var iegādāties šādas ziemas dīzeļdegvielas:
Neste Pro Diesel ar salizturību jeb auksta filtra nosprostošanās punktu (CFPP) līdz -37ºC;
Neste Futura ar salizturību jeb aukstā filtra nosprostošanās punktu (CFPP) līdz ‑20ºC, pakāpeniski pārejot uz CFPP līdz ‑32ºC;
Neste MY atjaunojamo dīzeļdegvielu, kas ražota no 100% atjaunojamiem resursiem un kurā nav ne piles naftas – ar salizturību līdz pat ‑32ºC.

“Neste pastāvīgi rūpējas par degvielas kvalitāti un savlaicīgi uzsāk ziemas dīzeļdegvielas piegādes, lai klienti varētu būt pārliecināti, ka, iestājoties aukstajam laikam, viņu automašīnā ir atbilstoša dīzeļdegviela,” norāda Armands Beiziķis, SIA “Neste Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Jāparūpējas par visu

Publicitātes foto

Lai sagatavotos ziemai, svarīgi ir ne tikai izvēlēties pareizo dīzeļdegvielu, bet arī parūpēties par citiem būtiskiem automašīnas aspektiem – savlaicīgi jāuzliek ziemas riepas, jāpārbauda vai nav nepieciešams nomainīt priekšējā stikla slotiņas labākai redzamībai, jāizmanto laikapstākļiem atbilstošs vējstiklu tīrīšanas šķidrums, lai tas nesasaltu.

Saistītie raksti

Pirms ziemas iestāšanās jāpārbauda dīzeļdegvielas filtri, jāpārliecinās, ka elektroniskās stabilitātes programma (ESP) un bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS) darbojas atbilstoši. Jāpārbauda arī bremžu šķidruma līmenis.

Pirms ziemas jāpārbauda automašīnas ritošā daļa, akumulatora stāvoklis, kā arī jācenšas ar dīzeļdegvielu darbināmas automašīnas degvielas tvertni turēt maksimāli pilnu, lai tajā nerastos kondensāts.

LA.lv