×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. septembris, 2014
Drukāt

Netālu no Cēsīm uziet “zālītes” audzētavu un aiztur trīs darboņus

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) darbinieki augusta beigās netālu no Cēsīm, Priekuļu apkārtnē, atklājuši marihuānas audzētavu, kur izņemti gandrīz septiņi kilogrami vēl neizžāvētu marihuānas augu un aizturētas trīs personas, informē VP Vidzemes reģiona pārvaldē (VRP).

Uz pēdām marihuānas audzētājiem VP VRP Kriminālpolicija kopā ar Cēsu iecirkņa kolēģiem nāca 18. augustā, kad Cēsīs aizdomās par marihuānas realizēšanu aizturēts kāds 1986.gadā dzimis vīrietis. Pie vīrieša atrasti un atsavināti aptuveni 200 grami realizēšanai gatavās produkcijas – marihuānas.

Turpinot izmeklēšanu, policija noskaidroja pirms tam atsavināto narkotisko vielu iespējamo izcelsmes vietu. Augusta beigās netālu no Cēsīm apturēta kāda automašīna, kurā policija atrada un atsavināja turpat septiņus kilogramus tikko novāktus, vēl neizžāvētus marihuānas augus. Notikuma vietā aizturēts automašīnas vadītājs un pasažieris – 1990. gadā un 1991. gadā dzimuši vīrieši.

Turpinot operatīvos pasākumus, policija noskaidroja arī vietu, kur apreibinošā raža novākta – tā bija kāda siltumnīca Priekuļu novadā. Noskaidrots, ka abi aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā, viens no viņiem arī par nelikumīgu narkotisko vielu apriti. Marihuānu, visticamāk, bija plānots sagatavot un izplatīt vietējā mērogā.

Kriminālpolicija turpina izmeklēšanu sāktajos kriminālprocesos gan par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu, gan par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu, pārvadāšanu un realizēšanu. Par šādiem pārkāpumiem draud cietumsods līdz 15 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+