Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
10. septembris, 2015
Drukāt

NMPD vadītāja pienākumus pildīs Biruta Kleina

Foto - LETAFoto - LETA

Biruta Kleina

Ar Veselības ministra Gunta Belēviča rīkojumu no 9.septembra par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktora pienākumu izpildītāju uz laiku iecelta Veselības ministrijas Veselības aprūpes departamenta direktora vietniece Biruta Kleina.

Kleina ir ieguvusi veselības zinātņu maģistra grādu Rīgas Stradiņa universitātē. Kopš 2004.gada B.Kleina strādā Veselības ministrijā, kur darba pienākumi ir saistīti ar līdzdalību valsts veselības aprūpes nozares stratēģiskajā plānošanā, tostarp koordinējot arī neatliekamās medicīniskās palīdzības, katastrofu medicīnas sistēmas un ārstniecības jautājumus reglamentējošo tiesību aktu projektu izstrādi. B.Kleina arī pārstāv Latviju Pasaules Veselības organizācijas, Eiropas Savienības un citu starptautisko institūciju darba grupās, kas risina ar veselības aprūpes organizāciju saistītus jautājumus.

Kleinai ir arī liela praktiskā darba pieredze pirmsslimnīcas neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā, gandrīz 20 gadus strādājot gan kā brigādes vadītājai, gan par ārsta palīgu kardioloģiskās brigādes sastāvā Rīgas ātrās palīdzības stacijā.

Līdzšinējais NMP dienesta direktors Adris Ploriņš ir atstādināts no amata, pamatojoties uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lēmumu, kas aizliedz viņam pildīt dienesta direktora amata pienākumus. Saskaņā ar KNAB lēmumu, amata pienākumus liegts pildīt arī NMP dienesta Rīgas reģionālā centra vadītājam Štriham. Par NMP dienesta Rīgas reģionālā centra vadītāja pienākumu izpildītāju uz laiku ir iecelta Rīgas reģionālā centra vadītāja vietniece Sarmīte Villere.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (9)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+