Ekonomika
Bizness

No 100 reisiem 89 precīzi laikā – “airBaltic” atzīta par punktuālāko lidsabiedrību Eiropā0


“airBaltic” lidmašīna Latvijas karoga krāsās.
“airBaltic” lidmašīna Latvijas karoga krāsās.
Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” saglabājusi savu Eiropā punktuālākās aviokompānijas statusu, kā arī atzīta par otru punktuālāko pasaulē, liecina aviācijas industrijas tirgus izpētes un analīzes izdevuma “OAG Aviation Solutions” (OAG) analītiķu apkopotie dati.

OAG analītiķi apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par vairāk nekā 58 miljoniem reisu 2018. gadā, lai izveidotu pasaulē lielāko lidsabiedrību un lidostu punktualitātes reitingu. airBaltic globālo punktualitātes rādītāju sarakstu augšgalā atrodas jau pēdējos piecus gadus.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka būt par punktuālāko lidsabiedrību Eiropā ir patiesa atzinība lieliskajam darbam, ko kompānijas komanda veic ikdienā.

“2018. gads “airBaltic” bija kārtējais rekorda gads, un mēs paplašinājām savu darbību, vienlaikus saglabājot augstu pakalpojumu sniegšanas līmeni un pasaulē vadošus punktualitātes rādītājus. Pasažieri var uz mums paļauties,” uzsver M. Gauss.

OAG vecākais analītiķis Džons Grants atzīmē, ka “airBaltic” turpina uzrādīt labākos punktualitātes rādītājus starp visām Eiropā bāzētajām lidsabiedrībām, sasniedzot ļoti cienījamu punktualitātes rādītāju 89,17% apmērā, kas tai pasaules reitingā nodrošina otro vietu.

“Jebkuras lidsabiedrības spēja konsekventi sasniegt līmeni, kādu pēdējos četros gados sasniegusi “airBaltic”, atspoguļo uzņēmuma koncentrēšanos uz šo svarīgo rādītāju, jo sevišķi laikā, kad tā kļuvusi par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas uzsākusi lidojumus ar “Airbus A220-300” lidmašīnām.”

OAG apkopotie dati liecina, ka “airBaltic” pērn sasniegusi punktualitātes rādītāju 89,17% apmērā lidojumos, kas savieno Baltijas valstis ar galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Tas nozīmē, ka vairāk nekā 89 no 100 “airBaltic” reisiem 2018. gadā savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā.
“airBaltic” atzīta par punktuālāko lidsabiedrību Eiropā.
Publicitātes attēls

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu. Papildus tam “airBaltic” iepazīstinājusi ar trīs jauniem galamērķiem nākamajā vasarā no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu.

OAG ir pasaulē vadošs digitālas lidojumu informācijas sniedzējs, un tas nodrošina precīzu, laicīgu un izmantojamu ceļojumu nozares informāciju pasaules aviokompānijām, lidostām, valdības aģentūrām, lidaparātu ražotājiem, konsultāciju aģentūrām un ar ceļošanu saistītiem uzņēmumiem.

Saistītie raksti

“airBaltic” dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80,05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA “Aircraft Leasing 1” pieder aptuveni 20%.

“airBaltic” flotē ir 34 lidmašīnas: 14 “Airbus A220-300”, 8 “Boeing 737” un 12 “Bombardier Q400 NextGen”.

LA.lv