×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
27. marts, 2018
Drukāt

No pamatīgi piedzērušās deviņu bērnu mātes šķirts kārtējais zīdainis (4)

Foto no notikuma vietas. RPPFoto no notikuma vietas. RPP

Ziepniekkalnā no pamatīgi piedzērušās deviņu bērnu mātes šķirts kārtējais zīdainis, informē Rīgas pašvaldības policija.

27. martā neilgi pirms pulksten 2 naktī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur bija nepieciešama palīdzība Valsts policijai.

Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka izsaukums sākotnēji bijis par trokšņošanu, taču vēlāk atklājies, ka norādītajā mājoklī atrodas vairākas personas alkohola reibumā ar zīdaini. Vienu no personām jau bija aizturējuši Valsts policijas darbinieki, kuri notikuma vietā darbu pabeidza un aizturēto nogādāja iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Rīgas pašvaldības policisti devās pie bērna mātes, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Zīdaiņa māte skaidroja, ka notikuma dienā devusies pārrunāt dažādus jautājumus par īres dzīvokli un atvasi atstājusi pie dzīvesbiedra radiniekiem. Vakarā, atgriežoties pagaidu dzīvesvietā, sieviete ieraudzījusi, ka visi lieto alkoholu un arī pati pievienojusies. No bērna mātes bija jūtama spēcīga alkohola smaka.

Lai gan dzīvoklī bija nesen veikts remonts, konstatēti bērnam nelabvēlīgi apstākļi. Istabās bija izmētātas drēbes, izsmēķi un tukši alkohola iepakojumi. Virtuvē bija netīru trauku kaudzes un ēdienu pārpalikumi. Tāpat visas telpas bija piesmēķētas.

Vienlaikus izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja bērnu un konstatēja, ka meitenīti nav nepieciešams hospitalizēt.

Bērna mātei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 3,13 promiļu reibumā. Viena no dzīvoklī esošajām sievietēm pastāstīja, ka iereibušajai zīdaiņa mātei kopā ir deviņi bērni, daži no viņiem adoptēti, savukārt citi atrodas bērnu namā.

Ņemot vērā, ka sieviete nebija spējīga parūpēties par savu bērnu, pieņemts lēmumu zīdaini šķirt no mātes un nogādāt drošā vidē, krīzes centrā.

Lietas materiāli nosūtīti Rīgas bāriņtiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pavasara kaķene Atbildēt

    Tàdai tik olvadus aizsiet….vai kà kaķeni sterilizèt😈lai neraźo,ja nevar parùpèties par saviem bèrniem

  2. Tādas matītes sterilizēt vajag! Viņai tak tie bērni kā prece- piedzemdē, saņem pabalstus un tad atdod bērnu namā. Labi, je piedzimst veseli, bet ne visiem paveicas… tad tiek vākti ziedojumi, iežēlināta sabiedrība pieņemt bērnus ģimenēs, ziedot naudu ārstēšanai, lai gan vienkāršākais veids būtu sterilizācija. Tad lai dzerstās, narkojas un citādi degradējas, kamēr atstiepjas, bet vismaz bērnus nekropļo. Un nevajag te liekuļot par cilvēktiesībām- viņa jau 9.reizi kādam cilvēciņam dzīvi kropļo.

    • Pavasara kaķene Atbildēt

      Pilnìgi piekrìtu ,ieprieks rakstìtajam….pat kaķenes rùpèjas par saviem bèrniem.Vienozìmìgi,tàdàm tik aizsiet olvadus ,lai nevairoojas…..

Draugiem Facebook Twitter Google+