Latvijā
Sabiedrība

No populāra veikala plauktiem liek izņemt attēlā redzamos auskarus; cilvēkus aicina atgriezt preci0

Foto: PTAC

Piesardzības pasākumu dēļ Igaunijas apģērbu tirdzniecības grupas uzņēmumi “Baltman” un “Baltika” no tirdzniecības atsaukuši apģērbu veikala “Mosaic” piedāvātos viena veida auskarus, informēja Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāve Evija Lene.

Viņa norādīja, ka auskari, kuru tirdzniecības numurs ir 253129, no tirdzniecības izņemti, jo testēšanas laikā konstatēta paaugstināta niķeļa izdalīšanās no produkta.

PTAC pārstāve aicināja visus klientus, kuri ir iegādājušies attiecīgo produktu, nogādāt to tuvākajā “Mosaic” veikalā vai sazināties ar klientu konsultācijas punktu pa tālruni +372 6302888.

Savukārt “Mosaic” veikalu īpašnieces Latvijā “Baltika Latvija” valdes locekle Maruta Ērgle aģentūrai LETA sacīja, ka auskari ir jau izņemti no pārdošanas plauktiem un nosūtīti atpakaļ ražotājiem. “Uzskatu, ka PTAC pieņēma pareizo lēmumu, jo arī mūsu interesēs nav pārdot nekvalitatīvu produktu,” viņa teica.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Baltika” grupas apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 21,4 miljoni eiro, kas ir par 5% mazāks nekā pagājušā gada pirmajos sešos mēnešos, bet grupas zaudējumi bija 855 000 eiro. Tostarp Latvijā grupas apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bijis 4,6 miljoni eiro, kas ir par 3% mazāk nekā pagājušā gada pirmajā pusgadā, Igaunijā – 8,8 miljoni eiro, kas ir par 3% mazāk, savukārt Lietuvā – 4,5 miljoni eiro, kas ir par 5% mazā.

Grupas veikali strādā ar zīmoliem “Monton”, “Mosaic”, “Baltman”, “Ivo Nikkolo” un “Bastion”.

LA.lv