Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
10. februāris, 2016
Drukāt

Nodokļu slogu pārliks uz patēriņu (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Māra Kučinska (ZZS) valdība apņēmusies īstenot nodokļu sloga pārnešanu no darbaspēka uz ienākumu no kapitāla un kapitāla pieauguma, uz patēriņu, uz nekustamo īpašumu un uz dabas resursu izmantošanu.

Šāda apņemšanās pausta topošās valdības deklarācijas gala projektā, kas sagatavots parakstīšanai. Topošā valdība apņemas izstrādāt vidēja termiņa nodokļu politiku un veikt efektīvu budžeta izdevumu plānošanu. Publisko pakalpojumu pieejamībai 2020. gadā iekasēto nodokļu apjoms sasniegšot trešdaļu no iekšzemes kopprodukta (IKP), primāri mērķa sasniegšanai gūstot ieņēmumus no ēnu ekonomikas mazināšanas. Tāpat paredzēts izvērtēt Latvijas nodokļu sistēmu. Kopīgi ar sociālajiem un sadarbības partneriem valdība veidos līdzsvarotu un paredzamu nodokļu politiku, kas palīdz sasniegt valsts izaugsmes stratēģiskos mērķus – ekonomikas izaugsmi, demogrāfiskās situācijas uzlabošanu un nevienlīdzības mazināšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ZZS jau Carnikavā realizē nekustāmā īpašuma nodokļa izmaiņas no o,2% uz 1,5% pēc Carnikavas būvvaldes ieraksta valsts aktā par nodošanu ekspluatācijā [ZIEMĀ NAV APDZĪVIJAMA] dārza māja,kair kādai personai JĀDEKLARĒJĀS. Un vēl interesanti ,ka VARAM sēž super ierēdnis Mičulis ,kas man stāstīja ,ka pa deklarēšanos vinš neatbild .Bet nodokļu paziņojumu jau sanēmu ar +200ero ,katgan labojumi “saistošos noteikumos VARAM nav apstiprinājis . Un kā parasti arī pēc sižeta [BEZ TABU TV_3] NEVIENS NAV ATBILDĪGS unbrīnāmies ,ka jaunatne no Latvijas BĒG. Bet ierēdņi par nelikumibam neatbild.

  2. ar mērķi to mazināt vai kā?

    • Gaidi vien! Kārtējā mahinācija acu aizmālēšanai. ” nodokļu sloga pārnešanu no darbaspēka …, uz patēriņu, uz nekustamo īpašumu un uz dabas resursu izmantošanu”. Kāsīs no tiem pašiem strādājošajiem nabagiem,tikai sl’ptā veidā,lai šie nesaprot,ka viņus kāš.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+