Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. aprīlis, 2016
Drukāt

Nokrītot no liela augstuma, vīrietis smagi traumē galvu

Foto-LETAFoto-LETA

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas teritorija.

Sestdien, 23.aprīlī, Latgalē, veicot mājas remontdarbus, 41 gadu vecs vīrietis guvis smagas traumas, nokrītot no piecus metrus augstām kāpnēm, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Cietušais nogādāts slimnīcā. Viņam konstatēta smaga galvas trauma, kā arī citi ķermeņa savainojumi

Sestdien nopietnas traumas guvuši vēl vairāki cilvēki, krītot no dažādiem augstumiem,

Latgalē 38 gadus vecs vīrietis kritis no apmēram 1,5 metru augstuma. Cietušajam, kurš, iespējams, bija alkohola reibumā, konstatēta galvas trauma, kā arī viņam lauzts deguns.

Rīgas reģionā slimnīcā nogādāta nopietnas traumas guvusi 80 gadus veca sieviete, kura nokritusi no augstuma. Sieviete smagi traumējusi galvu, iespējami mugurkaula skriemeļu lūzumi un krūškurvja traumas.

Kopumā sestdien mediķi saņēma 1182 izsaukumus, 250 no tiem bija saistīti ar traumām.

Mediķi sestdien snieguši palīdzību vīrietim, kurš Kurzemē atrasts uz ceļa bezsamaņā. 38 gadus vecam vīrietim konstatēta saindēšanās ar alkoholu un ķermeņa atdzišana. Vīrietis uz ceļa kādu laiku nogulējis slapjās drēbēs. Mediķi neizslēdz, ka viņam varētu būt arī galvas trauma.

Mediķi snieguši palīdzību 17 gadus vecai meitenei Vidzemē, kura saindējusies ar apreibinošām vielām. Jauniete no kādas sabiedriskas vietas nogādāta ārstniecības iestādē. Mediķiem nav informācijas, kādas tieši vielas pusaudze lietojusi.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+