Latvijā
Izglītība

Nopietna skolēnu saķeršanās Liepājā. Mamma vēršas policijā 0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Publicitātes foto

Nopietna skolēnu saķeršanās notikusi Liepājā, kā rezultātā skolniece guvusi traumas un bērna māte uzrakstījusi iesniegumu policijā, raksta portāls “liepajniekiem.lv”.

Incidents noticis starp 4.klases bērniem. Meitenei traumēta kāja un viņa ārstējas. “Man zvanīja skolotāja un sacīja, ka ir noticis nepatīkams gadījums, paralēlklases puika piekāvis manu meitu,” par 8. decembrī notikušo stāsta meitenes mamma Kristīne, kura par notikušo uzrakstījusi iesniegumu policijai. Vecāki vērtē, ka bērni skolā netiek pienācīgi uzraudzīti un skola vēlas noklusēt šādus gadījumus, raksta portāls.

Vispirms klases audzinātāja noskaidroja situāciju, tad iesaistīja mācību pārzini, sociālais pedagogs sazvanīja vecākus, lai uzaicinātu uz skolu, par notikušo stāsta skolas direktore Inta Freiberga.

Iesākums problēmsituācijai it kā nevainīgs – senāki pārpratumi, savstarpēja jokošanās starpbrīdī starp paralēlklases skolēniem, kuras laikā, vienam otru baidot un traucējot, klases telpā no gaiteņa iespertā kurpe kļuva par cēloni pagrūšanai, kā rezultātā bija nepieciešama medicīnas darbinieku iesaistīšanās, incidenta apstākļus izklāstījusi skolas vadība.

LA.lv