Ekonomika
Bizness

Nopirkta bijušās “Parex bankas” galvenā ēka Rīgas centrā0

Foto: Dainis Bušmanis

Investīciju kompānija “Colonna”, kas specializējas nekustamajos komercīpašumos, ir iegādājusies biroju ēku Rīgas centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 8. Agrāk šis nams bija “Parex bankas” galvenā ēka.

Rīgas vēsturiskajā centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 8, esošā ēka nesen tika izremontēta un iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ēkas astoņos stāvos izvietotas iznomājamas komerctelpas ar kopējo platību 3900 kvadrātmetri, tajās pašlaik strādā vairākas pazīstamas kompānijas.

Pēc “Colonna” izpilddirektora Roberto de Silvestri teiktā, šobrīd kompānijai ir liela interese par Rīgas nekustamo īpašumu tirgu.

“Mēs pastāvīgi meklējam jaunus objektus investīcijām. Aktīvi sekojam Baltijas valstu galvaspilsētu nekustamo īpašumu tirgum, un Rīga neapšaubāmi ir viens no mūs visvairāk interesējošajiem reģioniem, kurā ļoti labprāt investējam, ja redzam izdevīga darījuma iespējas.”

“Esam īpaši ieinteresēti nekustamajos komercīpašumos ar ilgtermiņa nomas līgumiem, kas nodrošina pastāvīgu naudas plūsmu. Vajadzības gadījumā veicam papildu investīcijas ēkās un esam gatavi nodrošināt kvalitatīvus apsaimniekošanas pakalpojumus,” skaidro de Silvestri.

“Colonna” darbību sāka 2006. gadā un šobrīd ir viens no lielākajiem investoriem nekustamajos īpašumos Baltijas reģionā.

“Colonna” galvenokārt darbojas kā starpnieks profesionāliem starptautiskiem investoriem, kuri vēlas ieguldīt līdzekļus nekustamo īpašumu projektos Baltijāvei, kā arī veic iegādāto objektu apsaimniekošanu.

Saistītie raksti

Ar “Colonna” grupas palīdzību Baltijas valstu nekustamo īpašumu tirgū ieguldīti apmēram 300 miljoni eiro. Uzņēmuma portfelī ir vairāk nekā 90 komercēku ar vairāk nekā 250 000 m2 iznomājamo platību un vairāk nekā 700 nomniekiem.

“Colonna” ir arī sociāli aktīvs uzņēmums – grupas uzņēmumi regulāri iesaistās dažādos labdarības projektos, atbalsta kultūru un sportu.

LA.lv