×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. septembris, 2015
Drukāt

Notiks koncerts Ulda Stabulnieka piemiņai

Raimonda Birkenfelda fotoRaimonda Birkenfelda foto

Ar koncertu “Stabulnieks. Čaks. Rīga” koncertzālē “Rīga” 8. oktobrī tiks godināta komponista Ulda Stabulnieka piemiņa. Šajā dienā viņam būtu apritējuši 70 gadi, atgādina producents Juris Millers.

Uldis Stabulnieks ir viens no izcilākajiem un patriotiskākajiem Latvijas komponistiem – viņa muzikālie darbi ir ļāvuši gan smieties, gan raudāt, gan izjust lepnumu par savu tautu – ne velti Ulda Stabulnieka un Māras Zālītes “Tik un Tā” tika dēvēta par neoficiālo nācijas himnu.

Uldi Stabulnieku var droši dēvēt par Rīgas patriotu – viņš dzimis un audzis pašā Rīgas sirdī – Marijas ielā. Starp citu, vien pārdesmit metru attālumā no nama, kurā dzīvoja vēl viens Rīgas patriots Aleksandrs Čaks. Šo abu izcilo mākslinieku mantojumā var atrast neskaitāmus mīlestības apliecinājumus sirmajai galvaspilsētai, un daļu no šīm dziesmām un dzejas rindām mēs redzēsim un dzirdēsim koncertā “Stabulnieks. Čaks. Rīga”, kurā piedalīsies Ojārs Grinbergs, Jānis Skanis, Juris Vizbulis, Ieva Pļavniece, Rūta Dūduma, muzikālā apvienība “Vintāža” un daudzi citi mākslinieki.

Koncerts notiks 8. oktobrī plkst. 19 koncertzālē “Rīgā”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+