Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. novembris, 2014
Drukāt

Novērš mēģinājumu lēkt Daugavā

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā agrā 1.novembra rītā novērsts kāda 30 gadus veca vīrieša mēģinājums ielēkt Daugavā no Akmens tilta, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vīrieti pamanījusi kāda garāmejošu cilvēku kompānija, kas viņu centusies atrunāt no lēkšanas upē, kā arī šīs kompānijas cilvēki vīrieti fiziski turējuši, lai viņš to nevarētu izdarīt.

Vīrietis uzvedies agresīvi un tomēr vēlējies īstenot savu nodomu. Šāda uzvedība turpinājusies arī tad, kad notikuma vietā ieradušies VUGD glābēji, kuri turpinājuši vīrieti fiziski turēt.

Redzot, ka vīrieti nomierināt neizdosies, pieaicināti Valsts policijas darbinieki, kuri, izmantojot speciālās ierīces, viņu aizturējuši.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+