×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
8. decembris, 2017
Drukāt

Numeroloģija. Kādu dzīves ceļu izvēlēties savam bērnam?

1. Kā aprēķināt dzīves ceļa skaitli bērnam?

1no10
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Bērnu audzināšanu pieaugušie parasti saprotam kā tādu pasākumu kompleksu, kas iedarbojas uz bērnu atbilstoši mūsu izpratnei par viņa labklājību. Balstoties uz šo savu uzskatu, neatlaidīgi savam bērnam darām labu: uzspiežam viņam savu pasaules izpratni, tas ir, ar visu sirdi un dvēseli tiecamies uz to, lai viņi atkārtotu (vai neatkārtotu, kas lielos vilcienos ir tas pats) mūsu pašu kļūdas.

Jebkurai audzināšanai jāsakās ar pašaudzināšanu. Jo ko labu varam iemācīt citiem, vēl jo vairāk savam bērnam, ja paši esam neharmoniski, nepilnīgi attīstītas personības. Tādēļ atšķirīgie apgalvojumi: “Es jau savu dzīvi esmu nodzīvojis, bet tev vēl viss priekšā” vai “Man nav laika nodarboties ar sevi un savām problēmām, es visu veltu tev, dzīvoju tikai tevis dēļ” ir melīgi pašā pamatā. Ja es pats neesmu spējis savā dzīvē realizēties, tad man nav tiesības traucēt to darīt citiem. Ja es pats neko neesmu sasniedzis, tad kā es varu palīdzēt kaut ko sasniegt citiem? Bet, ja man ir pieticis nekaunības tikt pie bērniem, tad vienkārši mans pienākums ir atbilst ieņemtajam vecāku amatam, un tādēļ, audzinot, man jāaug arī pašam.

Taču kas ir labs man, var būt pilnīgi nepieņemams otram cilvēkam (piemēram, manam bērnam). Lai atnestu laimi saviem bērniem, tuviniekiem, draugiem, nevajag censties tos pārtaisīt līdzīgus sev (tas vēl nevienam nav izdevies), bet mēģināt saprast viņu īpatnības. Un šeit lieliski var nākt talkā numeroloģija.

Tālāk aplūkosim pieeju bērnu audzināšanā atbilstoši viņu Dzimšanas datiem. Bērns – tas neatplaucis pumpurs, kurā paslēpta kaut kāda personība ar savām individuālajām rakstura īpatnībām, spējām un nosliecēm. Skaitļu analīze palīdzēs vecākiem un audzinātājiem labāk bērnu saprast, atbalstīt viņa intereses, atklāt iedzimtos talantus. Aplūkosim bērna raksturojumu pēc Dzīves ceļa (tam nolūkam jāsasummē Dzimšanas datus. Piem. ja bērns dzimis 12.08.2007 tad skaita visu kopā – 1+2+0+8+2+0+0+7=20=2+0=2. Šajā gadījumā Dzīves ceļš bērnam ir 2).

  1. Kā aprēķināt dzīves ceļa skaitli bērnam?
  2. Bērnam Dzīves ceļš 1
  3. Bērnam Dzīves ceļš 1
  4. Bērnam Dzīves ceļš 3
  5. Bērna Dzīves ceļš 4
  6. Bērna Dzīves ceļš 5
  7. Bērna Dzīves ceļš 6
  8. Bērna Dzīves ceļš 7
  9. Bērna Dzīves ceļš 8
  10. Bērna Dzīves ceļš 9

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+