Otro reizi Mitišču atlanti izrādās par smagu 0

MHL čempionāta Harlamova kausa izcīņas pirmās kārtas otrajā spēlē HK “Rīga” šodien ar 1:3 zaudēja “Mitiščinskije atlanti” un mājās brauc ar 1-1 sērijā. Cīņa par trīs uzvarām pirmdien un otrdien turpināsies Piņķos.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Mitiščinskije atlanti” – HK “Rīga” 3:1 (1:1, 1:0, 1:0). 1:0 Ševčenko (Glazunovs, 19:06, vair.), 2:0 Smeļovs (Sošņikovs, Kadeikins, 32:06), 2:1 Ševčenko 9Indrašis, Upītis, 39:07), 3:1 Kadeikins (Ņekoļenko, Šmeļovs, 57:05). Sērijā 1-1.

HK “Rīga” sastāvs: Gudļevskis, Salija – Jakovļevs, Indrašis – Upītis – Bukarts; Porejs – Ē. Ševčenko, Tambijevs – Straupe – M. Lipsbergs; K. Lipsbergs – Smirnovs, Biezais – Dobreņkijs – Podziņš; Zvirbulis, R. Lipsbergs – Rancevs – Jeļisejevs.

HK “Rīga” spēli sāka aktīvāk, spēles teksta tiešraidē ik pa brīdim tika izcelti rīdzinieku bīstamie vārtu momenti, taču tie bija nesekmīgi. Kā izslēgšanas spēlēs ierasts, daudz izšķir spēle nevienādos sastāvos. Trešdaļas beigās mūsējie vienu pēc otra nopelnīja divus noraidījums, turklāt Ērikam Ševčenko par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju tika 2+2 dubultsods. Vairāk kā minūti mūsējie izturēja lielo mazākumu “3 pret 5”, tomēr jau spēlējot četratā tika zaudēti pirmie vārti. Divkārt žēl, jo tās bija pašas trešdaļas beigas.

Arī otro trešdaļu aktīvāk sāka HK “Rīga” un atkal ripa ielidoja mūsu vārtos. Šoreiz jau pēc labas mājinieku kombinācijas izspēles. Un tad nervi neizturēja tieši mājiniekiem. Vispirms par uzbrukumu pretinieka galvas rajonā 5+20 minūtes un vieta ģērbtuvē Sošņikovam, vēl pēc brīža par sitienu pretiniekam ar nūju tāds pat sods tika mājinieku vārtsargam Jerjominam. Vairāk kā pēdējās divas trešdaļas minūtes spēlējam pieci pret trijiem, turklāt tā kā atlantiem tie bija lielie sodi, pat mūsu gūtie vārti nemainītu spēlētāju skaitu laukumā. Lūk, brīdis, kurā HK “Rīga” varēja salauzt spēli uz savu pusi. Taču “auksto” mājinieku vārtsargu Finaginu izdevās pārspēt tikai reizi. Pēdējā trešdaļā atkal vairāk uzbruka rīdzinieki un atkal kā pēc grāmatas – neizmanto savas iespējas pats, iemet pretinieks. Zaudējums ar 1:3.

Sērijā līdz trīs uzvarām nākamās divas spēles pirmdien un otrdien notiks Piņķos. Labā ziņa, ka arī šodienas zaudētājā mačā HK “Rīga” neizskatījās sliktāk par regulārās sezonas uzvarētājiem un vairāk meta pa vārtiem – 31 pret 29. Turklāt, visdrīzāk, par šodienas lielajiem pārkāpumiem diviem svarīgiem atlantu spēlētājiem varētu tikt piešķirta kāda diskvalifikācija. Motivācija revanšēties par pērno zaudējumu izslēgšanas turnīra ievadā, motivācija izslēgt no turnīra Centra divīzijas uzvarētājus jau pirmajā kārtā – arī šie divi komponenti ir mūsu pusē.