×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. maijs, 2016
Drukāt

Ozols sadarbībā ar Edavārdi laiž klajā videoklipu dziesmai “Situācijas”

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

“Situācijas” ir pašmāju hiphop izpildītāju Ozola un Edavārdi kopīgi ierakstītā kompozīcija, kas iekļauta Ozola piektajā studijas albumā “Atpakaļ Nākotnē”. Kā par dziesmu un videoklipu izsakās Ozols: “Video tiek atspoguļotas dažādas situācijas no mūsu ikdienas, kas ir gan pašu reālā pieredze, gan arī izdomāti notikumi. Savukārt dziesma ir īpaša ar to, ka tā ir apvienojusi divas hiphop paaudzes, kas turpina savu darbību esošajā laikā”.

Par dziesmas muzikālo pavadījumu parūpējies viens no elektroniskās mūzikas apvienības “Dirty Deal Audio” producentiem Oriole jeb Uģis Vālodze. Savukārt pie klipa animācijas strādāja “street art” mākslinieks Vour, bet par pārējo (kamera, montāža, pēcasptrāde) bija atbildīgs Andrejs Skurjats no “Brotherslab”, kas ir veidojis arī Ozola video “Superhaips”.

Ozola piektais studijas albums “ATPAKAĻ NĀKOTNĒ” ir izdots 2015. gada 12. novembrī, bet šī gada 9. aprīlī tika izdota albuma vinila versija, kas limitētā tirāžā pieejama veikalā HOODSHOP, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2. “Atpakaļ nākotnē” ir pirmais vinilā izdotais pašmāju hiphopa albums, un tajā iekļauta arī līdz šim vēl nekur iepriekš nepublicēta dziesma “Nāves apskāvienos”.

Tuvākais Ozola koncerts paredzēts jau šonedēļ, 21.maijā, “Muzeja Nakts Aldarī” programmas ietavros Rīgā, Tvaika ielā 44.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā. Pēc vairāku gadu radošā pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”, kurš šajā gadā saņēma arī Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” nominācijā “hiphopa albums”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+