×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
21. marts, 2016
Drukāt

Par draudiem spridzināt Centrālo staciju aiztur trīs iepriekš tiesātus vīriešus

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto.

Valsts policija aizturējusi trīs vīriešus aizdomās par viltus draudiem spridzināt Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju.

17. marta pēcpusdienā tika saņemta nepatiesa informācija par spridzināšanas draudiem Rīgas Centrālajā stacijā. Policija nekavējoties noskaidroja iespējamos vainīgos, kurus tajā pašā dienā aizturēja. Aizturētie ir 1993. un 1994. gadā dzimuši vīrieši, kuri iepriekš jau vairākkārt sodīti par dažādiem mantiskiem noziegumiem, kā arī saistībā ar narkotiskajām vielām.

Arī pagājušajā mēnesī, 24. februārī, tika saņemta informācija, ka Rīgas Centrālajā stacijā ievietots spridzeklis. Aizdomās par šo noziegumu policija 16. martā aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš jau vairākkārt tiesāts par dažādiem mantiskiem noziegumiem.

Abos viltus zvanu gadījumos zvanītāji bijuši alkohola reibumā. Vīrieši savu vainu atzinuši. Pret aizturētajiem sākts kriminālprocess.

Gadījumos, kad tiek saņemta informācija par spridzināšanas draudiem, likumsargi veic ēkas evakuāciju, tiek apturēta vilcienu kustība, kā arī veikta ēkas pārmeklēšana.

Policija atgādina, ka viltus izsaukumi var radīt smagas sekas, jo šādā veidā operatīvie dienesti nepamatoti tiek noslogoti. Par šādu noziegumu likumā paredzēta kriminālatbildība un par to iespējams piemērot cietumsodu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+