×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. marts, 2015
Drukāt

Par mīļāko Dobeles sniegavīru šogad atzīts dzīvespriecīgais Klauns

Foto: Dobeles novada Tūrisma informācijas centrsFoto: Dobeles novada Tūrisma informācijas centrs

Dobeles dižo sniegavīru saieta noslēguma pasākumā sestdien godināts dzīvespriecīgais Klauns, ko pilsētas iedzīvotāji un viesi bija atzinuši par mīļāko sniegavīru, informē Dobeles novada Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Anita Banziņa.

Viņa stāsta, ka visu saieta laiku no decembra vidus Dobeles novada TIC un Dobeles Novadpētniecības muzejā varēja balsot par visvairāk iepatikušos sniegavīru.

Lai arī daudzi dobelnieki un pilsētas viesi atzina, ka ir grūti izvēlēties vienu, jo patīk gandrīz visi 40 sniegavīri, kuri kļuvuši par Dobeles ziemas rotu, tomēr ar nelielu balsu pārsvaru par mīļāko sniegavīru kļuva Klauns, kas Dobeles dižo sniegavīru saimei pievienojās tikai šī saieta laikā. Simpātiskāko sniegavīru trijniekā iekļuva arī Pavārs un Dzejnieks, kas zināmi jau vairākus gadus.

Dobeles saieta noslēgumā paziņots arī fotokonkursa “Satiec savu Sniegavīru!” uzvarētājs. Par galvenās balvas – divus metrus garā sniegavīra un diviem ielūgumiem uz Ceriņu koncertu – ieguvēju kļuva dobelnieks Aivars Narvaišs.

Sniegavīru saiets notika jau piekto gadu, sadarbojoties Dobeles pašvaldībai ar vietējiem uzņēmējiem. Vairāk nekā 40 Sniegavīru apdzīvoja Dobeles laukumus no decembra vidus līdz pat marta sākumam, priecējot lielus un mazus. Tagad tie dodas vasaras guļā, lai līdz ar nākamo ziemu atkal atgrieztos pilsētā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+