Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
25. novembris, 2015
Drukāt

Pasaki, kas ir tavi draugi (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija vakar otrajam lasījumam atbalstīja grozījumu “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā”, kas paredz paplašināt politiski nozīmīgas personas definīciju, tajā ietverot ar amatpersonu cieši saistītu personu tuviniekus, piemēram, draugus.

Šā likuma mērķis ir novērst noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un terorisma finansēšanu. Ekonomikas Sadarbības un attīstības organizācijas eksperti iepriekš norādījuši, ka pašreizējā likuma redakcijā ietvertā politiski nozīmīgas personas definīcija ir pārāk šaura. Politiski nozīmīgas personas definīcija neaptver vecvecākus vai mazbērnus. Definīcija aptver personas, kurām ir darījuma attiecības ar politiski nozīmīgām personām, taču neaptver ar ierēdni cieši saistītu personu tuviniekus, piemēram, draugus vai draudzenes. Latvijas Komercbanku asociācijas viceprezidents Andris Rozentāls vakar komisijā sacīja, ka asociācija ir pret šādu redakciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Politiski nozīmīgām personām jāpielīdzina arī masu mēdijos strādājošie.

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+