Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pasaulē gaidāms atelpas brīdis. Numeroloģiskā prognoze jūnijam0

Foto: Pexels

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2019.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1965.gadā un 2010.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.februārī, 25.maijā, 13.augustā un 20. un 29.oktobrī dzimušie. Minētie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo rezultātā viss nesīs zaudējumus, 2019.gadā ir 6. marts, 21.jūnijs, 18.septembris un 25.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms tieši jūnijā?

Pasaulē iestāsies atelpas brīdis. Daudz tiks runāts par sadarbību un spēku apvienošanu viena mērķa sasniegšanai. Tās gan vairāk būs skaistas frāzes, bet ne rīcība, jo joprojām katrs rūpēsies par savu labklājību un drošību. Pieaugs cilvēku migrācija labāku un drošāku dzīves apstākļu meklējumos.

Latvijā jūnijā notiks daudzi starptautiski forumi un sanāksmes, pieaicinot ārvalstu speciālistus, lai sakārtotu un nākotnē arī uzlabotu Latvijas ekonomiku. Daudz tiks runāts par kārtējo reformu nepieciešamību izglītībā, izglītotu kadru piesaisti un zinātnisko atklājumu ieviešanu dzīvē.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv