Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. jūlijs, 2015
Drukāt

“Pasažieru vilciens” pirmo pusgadu noslēdzis ar peļņu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Pasažieru vilciens" valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” (PV) 2015.gada pirmā pusgada pārskata periodu noslēgusi ar 717 709 eiro lielu peļņu. Attiecīgo periodu pirms gada uzņēmums noslēdza ar 4,0 miljoniem eiro lieliem zaudējumiem, LA.lv pavēstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālists Egons Ālers.

“Pozitīvie finanšu dati, kurus uzņēmums uzrāda jau otro ceturksni, skaidri norāda, ka situācija uzņēmumā ir stabilizēta. Mazinās temps, kādā sarūk pasažieru skaits. Mums ir izdevies būtiski samazināt uzņēmuma izmaksas, ievērojami uzlabot resursu izmantošanas efektivitāti, izstrādāt atjaunotu uzņēmuma darbības stratēģiju – tas arī ir ļāvis PV atgriezties pie peļņas,” norāda PV valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Maksas pasažieru skaits 2015. gada pirmajā pusgadā bija par 2,2% mazāks nekā 2014. gada pirmajā pusgadā. Gada pirmajā ceturksnī šis samazinājums bija 3,4 procenti.

2015. gada pirmā pusgada PV neto apgrozījuma bija 31 225 380 eiro, kas ir par 4 273 835 eiro vairāk nekā attiecīgajā periodā pirms gada. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu nodrošināšanas izmaksas salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn ir samazinājušās par 914 938 eiro.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+