Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
31. jūlijs, 2015
Drukāt

“Pasažieru vilciens” pirmo pusgadu noslēdzis ar peļņu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Pasažieru vilciens" valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” (PV) 2015.gada pirmā pusgada pārskata periodu noslēgusi ar 717 709 eiro lielu peļņu. Attiecīgo periodu pirms gada uzņēmums noslēdza ar 4,0 miljoniem eiro lieliem zaudējumiem, LA.lv pavēstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālists Egons Ālers.

“Pozitīvie finanšu dati, kurus uzņēmums uzrāda jau otro ceturksni, skaidri norāda, ka situācija uzņēmumā ir stabilizēta. Mazinās temps, kādā sarūk pasažieru skaits. Mums ir izdevies būtiski samazināt uzņēmuma izmaksas, ievērojami uzlabot resursu izmantošanas efektivitāti, izstrādāt atjaunotu uzņēmuma darbības stratēģiju – tas arī ir ļāvis PV atgriezties pie peļņas,” norāda PV valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Maksas pasažieru skaits 2015. gada pirmajā pusgadā bija par 2,2% mazāks nekā 2014. gada pirmajā pusgadā. Gada pirmajā ceturksnī šis samazinājums bija 3,4 procenti.

2015. gada pirmā pusgada PV neto apgrozījuma bija 31 225 380 eiro, kas ir par 4 273 835 eiro vairāk nekā attiecīgajā periodā pirms gada. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu nodrošināšanas izmaksas salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn ir samazinājušās par 914 938 eiro.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+