Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
31. jūlijs, 2015
Drukāt

“Pasažieru vilciens” pirmo pusgadu noslēdzis ar peļņu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Pasažieru vilciens" valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” (PV) 2015.gada pirmā pusgada pārskata periodu noslēgusi ar 717 709 eiro lielu peļņu. Attiecīgo periodu pirms gada uzņēmums noslēdza ar 4,0 miljoniem eiro lieliem zaudējumiem, LA.lv pavēstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālists Egons Ālers.

“Pozitīvie finanšu dati, kurus uzņēmums uzrāda jau otro ceturksni, skaidri norāda, ka situācija uzņēmumā ir stabilizēta. Mazinās temps, kādā sarūk pasažieru skaits. Mums ir izdevies būtiski samazināt uzņēmuma izmaksas, ievērojami uzlabot resursu izmantošanas efektivitāti, izstrādāt atjaunotu uzņēmuma darbības stratēģiju – tas arī ir ļāvis PV atgriezties pie peļņas,” norāda PV valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Maksas pasažieru skaits 2015. gada pirmajā pusgadā bija par 2,2% mazāks nekā 2014. gada pirmajā pusgadā. Gada pirmajā ceturksnī šis samazinājums bija 3,4 procenti.

2015. gada pirmā pusgada PV neto apgrozījuma bija 31 225 380 eiro, kas ir par 4 273 835 eiro vairāk nekā attiecīgajā periodā pirms gada. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu nodrošināšanas izmaksas salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn ir samazinājušās par 914 938 eiro.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+