×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. novembris, 2014
Drukāt

Pasmaidiet par sevi! 12 lietas, kas sievietes atšķir no vīriešiem (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Fakts, ka sievietes nāk no Veneras, savukārt vīrieši – no Marsa, dzirdēts neskaitāmas reizes. Tomēr mūsu uzvedībā un personībās nenoliedzami ir daudz patiešām atšķirīgu lietu. Turpinājumā dažas no tām – iespējams, nedaudz pārspīlētas, tomēr tās patiesi liks vienam par otru pasmaidīt.

1. Ja uz kafejnīcu ieturēt kopīgas pusdienas dosies Ieva, Diāna un Anna, viņas viena otru šādi arī uzrunās – par Ievu, Diānu un Annu. Savukārt, ja uz kafejnīcu kopā papusdienot dosies Artūrs, Ivars un Arnis, viņi viens otru sauks par Garo, Ivi un Arnoldu – iesaukas, kas radušās pat bērnībā, joprojām netiek aizmirstas.

2. Kad Artūrs, Ivars un Arnis saņems pusdienu rēķinu 20 eiro apmērā, katrs izvilks 10 eiro banknoti un pievienos to kopējam rēķinam. Neviens nejautās par atlikumu un to, cik katrs no viņiem iztērējis patiesībā.

Savukārt, kad pusdienu rēķinu saņems Ieva, Diāna un Anna, no somiņām tiks izņemti telefoni un iedarbināts kalkulators.

3. Vīrietis samaksās 5 eiro par 2 eiro vērtu lietu. Sieviete samaksās 2 eiro par 5 eiro vērtu lietu, kas viņai nav vajadzīga, bet nopirkta, jo bija izpārdošana.

4. Vīrieša vannasistabā vidēji ir septiņas lietas – skuveklis, zobu birste, zobu pasta, šampūns, dezodorants, dvielis un ziepes. Sievietes vannasistabā ir 337 priekšmeti. Vīrietis spēj identificēt 20 no tiem.

5. Katrā strīdā sievietei ir pēdējais vārds. Viss, ko vīrietis pasaka pēc tā, ir jauna strīda sākums.

6. Sieviete raizējas par nākotni, līdz atrod vīru. Vīrietis neraizējas par nākotni, līdz atrod sievu.

7. Veiksmīgs vīrietis ir tāds, kurš nopelna vairāk nekā tērē viņa sieva. Veiksmīga sieviete ir tā, kurai palaimējas šādu vīru atrast.

8. Sieviete apprec vīrieti, cerot, ka viņš mainīsies. Vīrietis apprec sievieti, cerot, ka viņa nemainīsies.

9. Sieviete saposīsies un uzkrāsosies, lai aizietu uz veikalu, iznestu miskasti, izvestu suni un veiktu telefona zvanu. Vīrietis saposīsies divreiz – uz kāzām un bērēm.

10. Vīrieši mostas tādā pat izskatā, kādi viņi aizgāja gulēt. Sievietes pa nakti ievērojami “sabojājas”.

11. Sieviete par saviem bērniem zina visu – kad ir viņus jāved pie zobārsta, kā sauc viņu mīļāko multeņu varoņus, no kā viņi baidās, ko ēd vislabprātāk un kādi ir viņu sapņi un cerības. Vīrietis zina, ka viņa mājā dzīvo īsi cilvēki, kas laiku pa laikam taisa lielu troksni.

12. Precētam vīrietim derētu aizmirst savas kļūdas. Nav jēgas diviem cilvēkiem nemitīgi arcerēties vienu un to pašu lietu.

 

vina_delfi

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. mājā dzīvo īsi cilvēki, kas laiku pa laikam taisa lielu troksni 😀 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+