Mobilā versija
+2.9°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
12. janvāris, 2017
Drukāt

Paspēlējies ar Visumu: iztēlojies vēlēšanos 12.janvārī 12:12 (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

12. janvārī astrologi iesaka gatavoties patīkamiem pārsteigumiem, jo, iespējams, tieši 12:12 var nosūtīt Visumam kādu ļoti svarīgu vēlēšanos. Galvenais nenokavēt un iekļauties šai svarīgajā minūtē, kas solot lielu enerģētisku lādiņu.

Skaitlis 12 vai 12:12 ir zināšanu un gudrības frekvence, kā arī Augstāko spēku aizsardzības rādītājs. Numeroloģiski ārkārtīgi labvēlīgs tādu skaitļu apvienojums, kas signalizē par to, ka cilvēks sasniedzis energoinformatīvo līdzsvaru ar apkārtējo pasauli.

Janvāris saistīts ar atbrīvošanos no visa vecā un jaunas realitātes iestāšanos. Principā viss gads simbolizē atklāsmes gan planētai, gan cilvēcei, jaunu evolūcijas grūdienu, kuru sajutīs pilnīga visa pasaule. Tas, vai pārmaiņas būs labas vai sliktas, atkarīgs tikai no mums pašiem.

Tieši 12. janvārī plkst. 12:12 numerologi un astrologi iesaka iztēloties savu kvēlāko vēlēšanos – vienu vai vairākas. Tieši šai mirklī Zeme ieies Perseja zvaigznājā.

12
Galvenais, vēlēšanos iztēloties pareizi. No tās formulējuma atkarīgs, kas galu galā iznāks. To darot:

1. Jādomā par to tagadnes formā, it kā viss jau būtu īstenojies. Var gan domās, gan ar attēla palīdzību to vizualizēt. Bet pārāk neaizraujies, neuzskati, ka citādi dzīvei vairs nav jēgas.

2. Nepiesaisti to konkrētiem datumiem. Lai Visums pats izlemj, kad tai labāk īstenoties.

3. Neizmanto priedēkli “ne”, kad veido vēlēšanās formulu.

4. Atvēli laiku, lai rūpīgi pārdomātu mērķi, kuru vēlies sasniegt, un pacenties to formulēt pietiekami vispārīgās frāzēs, kas iekļautu arī sajūtas, kad mērķis būs sasniegts.

5. Vēlēšanās nedrīkst kaitēt ne tev, ne citiem cilvēkiem vai apkārtējai videi. Ja šaubies, pievieno kādu frāzi, piemēram, “īstenošanu drīkst pieļaut tikai visiem labvēlīgā veidā”.

6. Vēlēšanās nedrīkst attiekties uz konkrētiem cilvēkiem. Ja to tomēr ļoti gribas, pievieno frāzi “ja tas nav pretrunā arī šī cilvēka iekšējiem nolūkiem”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc ne 12.12 (decembrī)?

Uzzini, kāds ir tavs galvenais talants atbilstīgi zodiaka zīmeiKatras zodiaka zīmes pārstāvjiem ir zināmas spējas, taču talants, kas saņemts no augstākajiem spēkiem, katram ir atšķirīgs. Vienīgās grūtības, kas rodas katrai zodiaka zīmei, ir šā talanta atklāšana un tā attīstīšana.
Draugiem Facebook Twitter Google+