Latvijā
Sabiedrība

Pastam šo sestdien pilna darba diena, maija svētku dienās strādās tikai dažas nodaļas0

Foto – LETA

Pārceltajā darbdienā, sestdien, 21.aprīlī, “Latvijas Pasta” nodaļas strādās saskaņā ar ierasto pirmdienas darba režīmu, atgādina uzņēmums.

Savukārt valsts svētku brīvdienās – 1. un 4.maijā – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas “Latvijas Pasta” nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, bet 5.maijā visas pasta nodaļas strādās atbilstoši sestdienas darba grafikam.

Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtās pensijas un pabalsti tiek piegādāti dzīvesvietā ar “Latvijas Pasta” starpniecību un kam izmaksa paredzēta 21.aprīlī, 2. un 3.maijā, tās saņems agrāk.

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbaudīt vairākas atpūtas dienas pēc kārtas, aprīlī tiek pārcelta viena darbdiena – pirmdiena, 30.aprīlis, ir pārcelta uz sestdienu, 21.aprīli. Sestdien, 21.aprīlī, “Latvijas Pasta” nodaļas strādās saskaņā ar ierasto pirmdienas darba režīmu, izņemot Jēkabpils 6.pasta nodaļu, kuras darbalaiks šajā dienā būs no plkst.9 līdz 18.30.

Savukārt pirmdien, 30.aprīlī, “Latvijas Pasta” nodaļas strādās atbilstoši sestdienas darba laika grafikam, izņemot Jelgavas 5.pasta nodaļu, kas šajā dienā strādās no plkst.10 līdz 18.

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – Darba svētkos, 1.maijā, un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā, atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros.

Precīza informācija par darba laika izmaiņām būs pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās. 5.maijā visas pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto sestdienas darba režīmu.
VSAA piešķirtās pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas laiks klienta dzīvesvietā ir 21.aprīlis, tiks piegādāti 19.aprīlī, bet 2.maijā pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums ir 5.maijs. Savukārt 3.maijā klienti saņems pensijas un pabalstus, kuriem izmaksa paredzēta 6.maijā.

LA.lv