×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Pateicoties aculieciniekam, Jūrmalā aiztur iereibušu vadītāju recidīvistu

© oldbunyip - Fotolia.com© oldbunyip - Fotolia.com

Pagājušās nedēļas beigās kārtības sargi, pateicoties aculieciniekam, aizturējuši vadītāju reibumā, kurš pavisam nesen smagā reibumā bēga no policistiem, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijā.

Policija paskaidroja, ka pagājušo piektdien ap plkst.21 kāds Jūrmalas iedzīvotājs pamanīja autovadītāju, kurš lielā ātrumā vada savu transportlīdzekli. Agresīvais autobraucējs, veicot kreiso pagrieziena manevru, ar automašīnu aizskāra garāmgājēju un neapstājoties aizbrauca no notikuma vietas.

Cietusī persona nekavējoties iekāpa savā netālu stāvošajā automašīnā un sekoja agresīvajam autovadītājam. Cietušais vīrietis pēc brīža pamanīja meklēto automašīnu, kuras šoferis tajā mirklī lielā ātrumā veica bīstamus manevrus un apstājās pie kādas mājas. Vīrietis vēroja agresīvo autovadītāju un pamanīja, ka viņš manāmi streipuļo. Saprotot, ka šoferis ir krietni iereibis, cietušais centās viņu aizturēt un izsauca policijas darbiniekus.

Pēc izsaukuma saņemšanas, notikuma vietā ieradās ceļu policijas darbinieki, kuri 1977.gadā dzimušo “Mitsubishi Eclipse” vadītāju nogādāja iecirknī. Identificējot agresīvo šoferi, policijas darbinieki saprata, ka tas ir bīstamais ceļu satiksmes recidīvists, kurš pavisam nesen, jūnija vidū, jau bēga no policijas darbiniekiem, esot 3,16 promiļu reibumā. Šoreiz lielceļa drauds pie stūres atradās 2,6 promiļu reibumā.

Šobrīd ir sākti jauni kārtējie kriminālprocesi par automašīnas vadīšanu reibumā, kā arī par tiesas lēmumu – vairākkārtēju aizliegumu vadīt automašīnu – nepildīšanu. Šoreiz lielceļu recidīvistam tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Jau iepriekš ziņots, ka aizturētajam ir 25 lietas par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, lielākoties par braukšanu reibumā bez tiesībām, par negadījumu vietas pamešanu un tiesas lēmumu nepildīšanu. Septiņi no šiem pārkāpumiem izdarīti Lielbritānijā.

Līdz šim bīstamajam vadītājam tiesa bija piemērojusi ar brīvības atņemšanu nesaistītus drošības līdzekļus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+