×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. novembris, 2015
Drukāt

Pazīmes, kas liks saprast – mums dzīvē iet krietni labāk nekā šķiet (4)

Foto - Stock.hxcngFoto - Stock.hxcng

Ikviens no mums ir piedzīvojis sajūtu, kad šķiet – dzīve burtiski irst pa tās vīlēm. Nav nozīmes, kādu neveiksmi esam piedzīvojuši – partnerattiecību izjukšanu, darba zaudēšanu, nozīmīga līguma nenoslēgšanu nesen uzsāktajā biznesā… Sastopoties ar vilšanos par mums nozīmīgām lietām, visbiežāk piedzīvojam bezcerības un izolētības sajūtu, kas mudina pasauli uzlūkot krietni drūmākos toņos nekā tā ir patiesībā.

Taču Vinstons Čērčils savulaik ir teicis, ka “panākumus veido spēja pieļaut arvien jaunas un jaunas kļūdas, nezaudējot entuziasmu”. Tāpēc, gadījumā, ja arī tevi ir piemeklējusi sajūta, ka dzīvē nekas nevedas tā, kā gribētos, piedāvājam personības izaugsmes un motivācijas treneres Saritas Kingas (Sarita King), kura viesojusies neskaitāmās valstīs, motivējot un iedvesmojot cilvēkus tiekties pretim saviem mērķiem, apkopotās atklāsmes, kas liecina – tev dzīvē iet krietni labāk nekā sākotnēji šķiet.

Dzīvot un mācīties

Lai gan dzīves ceļā sastaptās grambas nereti šķiet nepārvaramas, patiesībā tieši tās padara mūsu ceļojumu tik aizraujošu un vērtīgu. Ikviena kļūda, neveiksme, izgāšanās un citas ķibeles patiesībā mums ir sniegušas lieliskas izaugsmes iespējas, nenovērtējamu pieredzi un zināšanas, kā savā dzīvē rīkoties turpmāk. Izmanto un novērtē tās, nezaudējot sevī ziedošo mīlestību pret pasauli un līdzcilvēkiem!

Apņēmība kļūt labākiem

Nereti jūtamies slikti vien tāpēc, ka neesam realizējuši kādu no saviem mērķiem vai apņemšanām. Patiesībā lielākā vērtība piemīt nevis paveiktajam uzdevumam, bet gan mūsu ceļam, kas mērots, lai sevi apliecinātu. Arī Alberts Einšteins savulaik ir teicis: “Es nemaz neesmu gudrs, es vienkārši palieku pie problēmām ilgāk!” Tātad tieši apņēmība un neatlaidība ir mūsu panākumu galvenā atslēga un, ja vien tās netrūkst, esam uz pareizā ceļa un dzīvojam vērtīgu dzīvi.

Izvēles iespējas

Spēja valdīt pār savu ikdienu, pieņemt neatkarīgus lēmumus un veikt izvēles ir nenovērtējama. Iespējams, pat neaizdomājies, ka kādam otrpus zemeslodei šādu iespēju nav, tāpēc tās pienācīgi nenovērtē savā ikdienā. Taču izvēles iespējas un rīcības brīvība patiešām ir nenovērtējama dāvana.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kāds muļķības.

Draugiem Facebook Twitter Google+