×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
6. maijs, 2012
Drukāt

PBK būs skatāma bilingvāla autorprogramma “Spornaja teritorija”

spiediens

Svētdien, 6.maijā, plkst.20.40 “Pirmajā Baltijas kanālā” (PBK) būs skatāma pirmizrāde bilingvālajai, analītiskajai Andreja Mamikina un Jurģa Liepnieka autorprogrammai “Spornaja teritorija”, informēja “Baltic Media Alliance” pārstāvis Edžus Vējiņš.

Jaunā programma iecerēta kā līdzvērtīgas diskusijas sākums starp sabiedrības latvisko un cittautiešu daļu. Programmas autori, populārais krievu televīzijas žurnālists Mamikins un pazīstamais latviešu polittehnologs un sabiedrisko attiecību speciālists Liepnieks ir pārliecināti, ka “ar varu nevienu laimīgu nepadarīsi” un “ierobežojumi izraisa pretošanos”.

Eksperimentālajā analītiskajā programmā tās vadītāji kopā ar studijas viesiem centīsies izdibināt, kā sabiedriskās dzīves norises uztver abu kopienu pārstāvji un kā šajā procesā ir vairāk – saskarsmes punktu vai atšķirību. Programma būs 30 minūtes gara un risināsies latviešu un krievu valodā ar titriem abās valodās.

Mediju koncerna “Baltic Media Alliance” mārketinga komunikāciju departamenta vadītāja Kristīna Rossmane uzsver, ka viens no jaunās analītiskās autorprogrammas mērķiem ir neizvairīties no sasāpējušiem tematiem.

“Pēc būtības mūsu raidījuma vadītāji ir divi parasti cilvēki, kas lepojas ar to, kas viņi ir, taču neabsolutizē to. Viņus vieno piederība Latvijai, bet viņi runā dažādās valodās. Viņi vēro valstī notiekošos procesus, un tie rada pamatu satraukumam. Šajā projektā viņi zināmā mērā kļūst par sarunu vedējiem starp divām sabiedrības kopienām,” skaidro Rossmane.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+