Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
7. janvāris, 2014
Drukāt

Pētījums: Ceļotāji laikā nelieto tviteri

twitter-evolve

Zinātnieku centieni atrast kādu ceļotāju laikā, kurš sevi nodevis sociālajos tīklos, nav vainagojušies panākumiem.

Līdz ar to pētnieki secinājuši, ka ceļotāji laikā vai nu neeksistē, vai nu arī nelieto tviteri.

Ja nākotnes cilvēki būtu atklājuši, kā ceļot atpakaļ laikā, viņi droši vien tviterī vai “Facebook” būtu neapdomīgi devuši kādu norādi par gaidāmajiem notikumiem.

Tāpēc astrofiziķis Roberts Nemirovs no Mičiganas Tehniskās universitātes pārmeklējis sociālos tīklus, cerot atrast kādu viesi no nākotnes.
Nemirovs un viņa komanda izvēlējušies divus nesenus notikumus – pāvesta Franciska ievēlēšanu un ISON komētas atklāšanu. Viņi meklējuši jebkādas norādes, kas vietnēs
“Google”, “Bing”, “Facebook” un tviterī parādījušās pirms pašiem notikumiem.

“Nelielais pētījums nevainagojās panākumiem,” sacīja Nemirovs. “Es gan to nemaz negaidīju.”

“Internets ir ļoti plaša datubāze. Domāju, ja mūsu vidū būtu ceļotāji laikā, tad tie jau būtu kādā veidā likuši par sevi manīt. Iespējams, publicējot laimīgos numurus loterijā, pirms tie tikuši izlozēti,” viņš dalās pārdomās.

Pētnieki 2013.gada septembrī publicēja tvītu, kurā aicināja agrākā datumā tvītot vai nu “#ICanChangeThePast2” (“Es varu izmanīt pagātni”) vai arī “ICannotChangeThePast2” (“Es nevaru izmainīt pagātni”). Neviens nav atsaucies.

Komanda īstenoja pētījumu par saviem līdzekļiem.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+