Mobilā versija
+2.9°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
11. oktobris, 2014
Drukāt

Pieaug konkurence apģērbu tirdzniecības sfērā

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijā konkurence apģērbu tirdzniecības sfērā ir pieaugusi, aģentūrai BNS pastāstīja apģērbu tirgotāja “Baltika Latvija” direktore Maruta Ērgle.

Viņa norādīja, ka kopš Latvijā ienāca Zviedrijas apģērbu ražotājs un mazumtirgotājs “Hennes&Mauritz” (H&M), konkurence apģērbu tirdzniecības sfērā ir pieaugusi, bet par spīti tam, vietējā tirgū vēl aizvien ir vieta jauniem tirgus dalībniekiem. Lai arī Latvijā ir pieejams salīdzinoši plašs apģērbu klāsts jauniešiem, plašāks apģērbu piedāvājums derētu nobriedušām sievietēm, kuras jau sasniegušas noteiktu statusu sabiedrībā. Pēc Ērgles teiktā, šajā tirgus segmentā iespējama jaunu tirgus dalībnieku ienākšana.

“Baltika Latvija” direktore sacīja, ka jaunu veikalu, piemēra, H&M ienākšana tirdzniecības centros pulcējusi lielāku apmeklētāju skaitu, līdz ar to apmeklētāju skaits pieaudzis arī citos apģērbu veikalos.

Viņa arī pastāstīja, ka šajā rudens sezonā salīdzinājumā ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu, “Baltika Latvija” veikalos nav vērojamas būtiskas izmaiņas pircēju iepirkšanās paradumos, ja neskaita to, ka palielinājies vidējais pirkumu apmērs.

Ērgle arī pastāstīja, ka cilvēki šogad virsdrēbes ir sākuši iegādāties vēlāk nekā pagājušajā gadā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+