Mobilā versija
+1.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
12. maijs, 2014
Drukāt

Pirmās VID struktūrvienības pārcelsies un sāks darbu jaunajā ēkā

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta direktores pienākumu izpildītāja Ināra Pētersone un SIA "Re&Re" valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš piedalās Valsts ieņēmumu dienesta jaunā administratīvo ēku kompleksa Spāru svētkos.

Tuvākajās dienās uz jauno Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administratīvo ēku pārcelsies un darbu uzsāks pirmās VID struktūrvienības, informē VID.

Dienestā norāda, ka līdz ar VID un valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” šā gada 30.aprīlī parakstīto apakšnomas līgumu ēka Talejas ielā 1 ir nonākusi VID kā apakšnomnieka rīcībā. Uzreiz pēc apakšnomas līguma parakstīšanas ēkā uzsākta darba vietu iekārtošana un mēbeļu uzstādīšana.

Laikā no 19.maija līdz 23.maijam uz ēku Rīgā, Talejas ielā 1 pārcelsies un darbu uzsāks VID Muitas pārvalde, kas līdz šim atradās 11.novembra krastmalā 17, VID Lielo nodokļu maksātāju klientu apkalpošanas centrs un Akcīzes pārvaldes klientu apkalpošanas centrs, kā arī Nodokļu parādu piedziņas pārvalde, Nodrošinājuma pārvalde un Personālvadības pārvalde, kas līdz šim atradās Jeruzalemes ielā 1.

Saskaņā ar pašreiz spēkā esošo pārcelšanās plānu pārējās Rīgā izvietotās VID struktūrvienības uz jauno vienoto adresi Talejas ielā 1, Rīgā tiks pārceltas šī, kā arī nākamo divu mēnešu laikā.

VID administratīvo ēku kompleksā ir paredzētas darba vietas vairāk nekā 2500 VID darbiniekiem un tiek prognozēts, ka vienas dienas laikā to apmeklēs apmēram 2000 VID klienti.

VID administratīvo ēku kompleksā gan klientiem, gan darbiniekiem būs pieejama arī virkne ikdienā nepieciešamo pakalpojumu, piemēram, autostāvvieta, bezvadu interneta tīkls un dažādi sadzīves pakalpojumu sniedzēji – sabiedriskās ēdināšanas pakalpojums, konditoreja, preses tirdzniecības vieta, aptieka un citi.

Pievienot komentāru

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+