Mobilā versija
+0.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
12. maijs, 2014
Drukāt

Pirmās VID struktūrvienības pārcelsies un sāks darbu jaunajā ēkā

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta direktores pienākumu izpildītāja Ināra Pētersone un SIA "Re&Re" valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš piedalās Valsts ieņēmumu dienesta jaunā administratīvo ēku kompleksa Spāru svētkos.

Tuvākajās dienās uz jauno Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administratīvo ēku pārcelsies un darbu uzsāks pirmās VID struktūrvienības, informē VID.

Dienestā norāda, ka līdz ar VID un valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” šā gada 30.aprīlī parakstīto apakšnomas līgumu ēka Talejas ielā 1 ir nonākusi VID kā apakšnomnieka rīcībā. Uzreiz pēc apakšnomas līguma parakstīšanas ēkā uzsākta darba vietu iekārtošana un mēbeļu uzstādīšana.

Laikā no 19.maija līdz 23.maijam uz ēku Rīgā, Talejas ielā 1 pārcelsies un darbu uzsāks VID Muitas pārvalde, kas līdz šim atradās 11.novembra krastmalā 17, VID Lielo nodokļu maksātāju klientu apkalpošanas centrs un Akcīzes pārvaldes klientu apkalpošanas centrs, kā arī Nodokļu parādu piedziņas pārvalde, Nodrošinājuma pārvalde un Personālvadības pārvalde, kas līdz šim atradās Jeruzalemes ielā 1.

Saskaņā ar pašreiz spēkā esošo pārcelšanās plānu pārējās Rīgā izvietotās VID struktūrvienības uz jauno vienoto adresi Talejas ielā 1, Rīgā tiks pārceltas šī, kā arī nākamo divu mēnešu laikā.

VID administratīvo ēku kompleksā ir paredzētas darba vietas vairāk nekā 2500 VID darbiniekiem un tiek prognozēts, ka vienas dienas laikā to apmeklēs apmēram 2000 VID klienti.

VID administratīvo ēku kompleksā gan klientiem, gan darbiniekiem būs pieejama arī virkne ikdienā nepieciešamo pakalpojumu, piemēram, autostāvvieta, bezvadu interneta tīkls un dažādi sadzīves pakalpojumu sniedzēji – sabiedriskās ēdināšanas pakalpojums, konditoreja, preses tirdzniecības vieta, aptieka un citi.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+