×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2013
Drukāt

PLANĒTU IETEKME SKORPIONA ZĪMĒ (2)

Gatis ŠļūkaGatis Šļūka

Saule caur Skorpiona Zodiaka zvaigznāju iet no 23. oktobra plkst. 9.10 līdz 22. novembrim plkst. 5.48.

Skorpioniem patīk būt noslēpumainiem un neparedzamiem. Viņiem patīk radīt intrigu, un tad, it kā nekas svarīgs nebūtu noticis, mainīt tēmu. Tāpat šajā zīmē dzimušie neliek teikuma beigās punktu, bet gan daudzpunkti, tādējādi ļaudami otram pabeigt iesākto domu un vienmēr iziet no situācijas, ja kaut kas nepatīk. Šādās situācijās Skorpioni mēdz teikt: “Ne jau es, bet tu to teici.”

Skorpioni ir izvēlīgi sava partnera meklējumos. Ja partneris nav “viņa līmeņa” cilvēks, tad Skorpioni reti kad veidos stabilas un ilgstošas attiecības. Tās vairāk kalpos izklaidei un draudzībai.

No 23. līdz 31. oktobrim dzimušie ir Zemes stihijas Skorpioni – šie cilvēki zina, ko viņi grib. Viņi tiecas pēc ģimeniskām attiecībām gan mājās, gan darbā, gan draugu vidū. Tāpēc līdzās sev grib redzēt cilvēku, kurš ir realizējies pats savā dzīvē un necentīsies no Skorpiona izveidot sev ērtu partneri. Visaugstāk cilvēkos vērtē godīgumu un savstarpēju uzticēšanos.

No 1. līdz 10. novembrim dzimušie ir Gaisa stihijas Skorpioni – šie cilvēki vairāk ir estēti ar labi attīstītām maņām, tāpēc viegli atšifrē tos, kas prot to, par ko runā, un tos, kas tikai izliekas, ka prot. Šā tipa Skorpioni vērtē cilvēkus pēc viņu darbības rezultāta. Viņiem ir svarīgi zināt, ka uz otru var paļauties arī grūtā brīdī. Tāpēc par partneriem izvēlas cilvēkus, kuru rīcību viņi iepriekš ir pārbaudījuši dažādās situācijās.

No 11. līdz 22. novembrim dzimušie ir Ūdens stihijas Skorpioni – viņi ir apveltīti ar lielisku intuīciju un spēju paredzēt notikumus. Apkārtējie nereti viņus uzskata par dīvainiem un mazliet pat baidās no viņiem. Neskatoties uz to, ka šā tipa Skorpioni ir kā hameleoni, kas spēj saplūst ar jebkuru vidi, cilvēkos visaugstāk vērtē spēju būt pašiem, bez izlikšanās un bez maskām. Tāpēc par partneriem izvēlas tos, kas ir atklāti un dabiski.

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Skorpiona zvaigznāju

Saule ies caur Skorpiona zvaigznāju, tāpēc cilvēki iedziļināsies lietu būtībā, gribēs noskaidrot patiesību un aizstāvēs savas tiesības. Daudz kas tiks uztverts ļoti personiski un šā iemesla dēļ var veidoties pārpratumi. Emocijas ņems virsroku pār veselo saprātu, tāpēc ieteicams izvairīties no spriedzes situācijām.

3. novembrī plkst. 14.49 sākas Jauns Mēness cikls un būs Saules aptumsums.

Visu šo laiku Merkurs atradīsies Skorpiona zvaigznājā, tāpēc cilvēki asāk paudīs savu viedokli un aizstāvēs savas tiesības. Var atklāties pagātnē pieļautās kļūdas.

No 21. oktobra līdz 10. novembrim Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī. Šajā laikā mazinās koncentrēšanās spējas un tāpēc daudz biežāk tiek pieļautas kļūdas neuzmanības vai paviršības dēļ. Tas var izraisīt ne tikai nepatīkamas situācijas, bet arī avārijas situācijas uz autoceļiem. Nav ieteicams pirkt un pārdot automašīnas.

Līdz 5. novembrim Venera būs Strēlnieka zvaigznājā. Tāpēc aktuāli būs ar izglītību, kultūru un mākslu saistītie jautājumi.

No 5. novembra Venera būs Mežāža zvaigznājā. Tas radīs vēlmi vairāk uzmanības pievērst uzvedības un attiecību jautājumiem sabiedrībā. Aktuāli kļūs jautājumi par tiesībām un pienākumiem.

Visu šo laiku Marss būs Jaunavas zvaigznājā, tāpēc gribēsies ieviest kārtību un salikt “visu pa plauktiņiem”. Cilvēki uzdos konkrētus jautājumus un gaidīs konkrētas atbildes.

Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā. Tāpēc cilvēki lielāku uzmanību veltīs savai finansiālajai drošībai tagad un nākotnē. No 8. novembra līdz 2014. gada 5. martam Jupiters būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka naudas aprite ievērojami samazināsies, jo cilvēkiem būs vēlme naudu nelaist apgrozībā. Šajā laikā aktīvāk darbosies parādu piedzinēji.

Saturns joprojām atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Piemērots laiks sakārtot jautājumus un lietas, kas agrāk tika atliktas uz vēlāku laiku. Ieteicams atrisināt pagātnē pieļautās kļūdas, kā rezultātā ir radušās problēmas. Veselības jomā var būt problēmas reproduktīvajā sistēmā un dzimumorgānos.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nav slikti 🙂
    Būs labi- ticēsim sev 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+