Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Prezidenta Jūrmalas rezidences uzturēšana izmaksā vismaz 3,5 tūkstošus eiro mēnesī (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Vestibils ar vientuļo Kosigina laika flīģeli ir tik plašs, lai te varētu uzņemt visai daudz viesu.

Valsts prezidenta Jūrmalas rezidences uzturēšana izmaksā 3,5 tūkstošus eiro mēnesī plus apsardzes pakalpojumu izmaksas, kas netiek precizētas, piektdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Pēdējo reizi Jūrmalas rezidence aktīvi izmantota, kad tajā mitinājās Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu. Pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš to izmantojis vien divas reizes.

Savukārt jaunievēlētais prezidents, pašreizējais aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, tāpat kā Bērziņš, paziņojis, ka Jūrmalā nedzīvos.

“Daudzi raujas dzīvot uz Jūrmalu, bet man patīk mierīgākas vietas, un Ogre man ir svarīga,” sacīja Vējonis.

Vienlaikus Vējonis norādījis, ka savas prezidentūras laikā Jūrmalas rezidenci izmantos biežāk, lai rīkotu tajā dažādas tikšanās. Gadījumā, ja viņš nemainīs savas domas un nepārcelsies uz Jūrmalas rezidenci, papildus izdevumus prasīs viņa dzīvokļa apsardzes nodrošināšana Ogrē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jāzin,ka amats uzliek pienākumus,kas nerada problēmas citiem.Nav ko “‘lauzties,kā jaunai meitai””..Pārvācies .

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+