Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Prezidenta Jūrmalas rezidences uzturēšana izmaksā vismaz 3,5 tūkstošus eiro mēnesī (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Vestibils ar vientuļo Kosigina laika flīģeli ir tik plašs, lai te varētu uzņemt visai daudz viesu.

Valsts prezidenta Jūrmalas rezidences uzturēšana izmaksā 3,5 tūkstošus eiro mēnesī plus apsardzes pakalpojumu izmaksas, kas netiek precizētas, piektdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Pēdējo reizi Jūrmalas rezidence aktīvi izmantota, kad tajā mitinājās Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu. Pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš to izmantojis vien divas reizes.

Savukārt jaunievēlētais prezidents, pašreizējais aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, tāpat kā Bērziņš, paziņojis, ka Jūrmalā nedzīvos.

“Daudzi raujas dzīvot uz Jūrmalu, bet man patīk mierīgākas vietas, un Ogre man ir svarīga,” sacīja Vējonis.

Vienlaikus Vējonis norādījis, ka savas prezidentūras laikā Jūrmalas rezidenci izmantos biežāk, lai rīkotu tajā dažādas tikšanās. Gadījumā, ja viņš nemainīs savas domas un nepārcelsies uz Jūrmalas rezidenci, papildus izdevumus prasīs viņa dzīvokļa apsardzes nodrošināšana Ogrē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jāzin,ka amats uzliek pienākumus,kas nerada problēmas citiem.Nav ko “‘lauzties,kā jaunai meitai””..Pārvācies .

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (2)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (3)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+