Latvijā
Novados

Pusi laimesta atdos: 30 gadus vecs vidzemnieks laimē 162 tūkstošus eiro 0

Foto – Shutterstock

30 gadus vecs Vidzemnieks laimējis 162 663 eiro, informē “Latvijas Loto”. Pusi no laimesta jaunais vīrietis nolēmis nodot “visprātīgākajam ģimenes loceklim”.

Vīrietis stāsta, ka parasti iegādājas dažus spēles variantus un izvēloties Ātrspēli, kurā piekoriģējot dažus ciparus – bez jebkādas sistēmas, vienkārši uz labu laimi. Šoreiz “labā laime” izrādījusies tik ienesīga, ka pusi no laimesta jaunais vīrietis nolēmis nodot “visprātīgākajam ģimenes loceklim”.

Pats par sevi jaunais vīrietis izstāsta, ka esot “tipisks mazpilsētas jauna iedzīvotāja variants” – uzsācis mācības augstskolā, tad nācies tās pamest līdzekļu trūkuma dēļ, tāpēc devies peļņā uz ārzemēm. Pēc laika atgriezies, sācis strādāt Latvijā un tagad, saņēmis laimestu, viņš nopietni apsver mācības turpināt.

“Pirmais pirkums būs jauna mugursoma. Bet, ja nopietni, tad tā varētu būt automašīna. Gribētos arī mājiņu. Noteikti ar saunu. Man tagad jāizdomā, kā naudu ieguldīt, lai tā nestu peļņu nākotnē. Tas nav vieglākais lēmums,” viņš atzina.

Saistītie raksti
LA.lv