×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
30. decembris, 2015
Drukāt

Putina parakstīts likums pilnvaro FDD šaut uz pūli (6)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījis likumu, kas Federālā drošības dienesta (FDD) darbiniekiem dod tiesības šaut uz pūli.

Turpmāk FDD darbinieki pūlī varēs pielietot ieroci tajos gadījumos, kad tas nepieciešams teroraktu novēršanai, ķīlnieku atbrīvošanai un grupveida bruņota uzbrukuma novēršanai svarīgiem un potenciāli bīstamiem objektiem, kā arī valsts varas iestāžu ēkām.

Tostarp slepeno dienestu darbiniekiem būs tiesības šaut arī uz sievietēm un nepilngadīgajiem bruņotas pretošanās gadījumos, kā arī grupveida uzbrukuma gadījumos, ja apdraudētas pilsoņu vai FDD darbinieku dzīvības un veselība.

Masu nekārtību gadījumos sabiedriskās kārtības nodrošināšanai FDD darbiniekiem dotas arī tiesības iekļūt dzīvojamajās telpās un citos nekustamajos īpašumos.

Iepriekš Krievijas Cilvēktiesību padome aicināja Putinu šos grozījumus likumā par FDD neapstiprināt.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tagad juridiski sakārtots,lai jebkuru “maidanu” var apšaut,pirms tas vēl nesācies.Pagaidām,tikai Krievijā.Kad Latvijā tiks ieviesti šariāta likumi,krievu nacisms liksies kā humānisma paraugs,jo galvas ripos katrā tirgus laukumā.

  2. pa starpu varēs novākt arī ne vienu vien nevēlamu varai.

  3. Ir divi varianti -vajag šaut un nevajag. Ja demolētāji un aizseguši sejas met molotova kokteiļus un arī šaudās un otrs opozīcijas miermīlīga demonstrācija varai…

  4. Tīrākie meli, tikai šaut pūlī nevis uz pūli.

  5. Vai tad Krievijā kādreiz ir bijis citādi?

Draugiem Facebook Twitter Google+