×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Regulators vairākiem uzņēmumiem atņem tiesības sniegt pasta pakalpojumus

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators), veicot pasta nozares komersantu uzraudzību, konstatējusi, ka vairāki komersanti atkārtoti gada laikā ir pārkāpuši noteikumus par informācijas sniegšanu, tāpēc pēc vairākkārt nosūtītajiem brīdinājumiem pieciem komersantiem atņemtas tiesības sniegt pasta pakalpojums uz trīs gadiem – no 2014. gada 23. jūlija līdz 2017. gada 23. jūlijam.

Regulators par pasta pakalpojumu sniegšanas tiesību atņemšanu lēma pieciem komersantiem, kas gada laikā ir divas reizes administratīvi sodīti par informācijas nesniegšanu pēc Regulatora pieprasījuma – SIA “APP”, SIA “Beta trade”, SIA “HANZA POST”, SIA “LATEKSPRESS” un SIA “RAMBĀNS BŪVE”, informēja komisijā.

Minētie komersanti vairākkārt tika brīdināti ar iespēju novērst pārkāpumu un iesniegt trūkstošo informāciju. Pēdējā brīdinājumā Regulators noteica termiņu līdz 2014. gada 10. jūlijam novērst Vispārējās atļaujas noteikumu pasta nozarē 3. un 4. punkta pārkāpumu.

Ņemot vērā, ka pārkāpēji nenovērsa atkārtoto Vispārējās atļaujas noteikumu pasta nozarē 3. un 4. punkta pārkāpumu līdz noteiktajam termiņam, Regulators rīkojās atbilstoši noteikumos noteiktajai kārtībai, kas paredz pasta pakalpojumu sniegšanas tiesību atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+