×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Rehabilitācijas centrā “Vaivari” konstatēts naudas iztrūkums

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc inventarizācijas veikšanas nacionālā rehabilitācijas centra (NRC) “Vaivari” veikalā konstatēts 5600 latu iztrūkums – iespējams, notikusi ilgstoša zagšana, aģentūra LETA uzzināja NRC “Vaivari”.

Iestādes valdes priekšsēdētāja Anda Nulle šodien nosūtījusi steidzamu vēstuli Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāram Rinaldam Muciņam, skaidrojot situāciju.

Vēstulē teikts, ka ar NRC “Vaivari” valdes lēmumu nekavējoties sākta dienesta izmeklēšana. “Pirmie dati liecina, ka iespējamā zagšana sākusies 2007.gadā un tikusi rūpīgi slēpta,” norāda centra valdes priekšsēdētāja.

Iestādes vadītāja paredz, ka pēc dienesta izmeklēšanā veiktiem precizējošiem aprēķiniem radīsies nepieciešamība vērsties tiesībsargājošajās iestādēs. Turklāt viņa pieļauj, ka tas varētu notikt jau šīs dienas laikā.

NRC “Vaivari” ir medicīniskās rehabilitācijas, veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes valsts nozīmes objekts – lielākā šāda tipa medicīnas iestāde Latvijā. Iestādē tiek realizēta agrīna multidisciplināra rehabilitācija pacientiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem. Iestādes darbības mērķis ir arī rehabilitācijas nozares attīstīšana un pilnveidošana valstī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+