Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
7. oktobris, 2014
Drukāt

Remontu informācija – tagad arī “Vāzē”

waze.comwaze.com

Kavēšanās pie remontdarbu posmiem ir nepatīkama, bet neizbēgama. Visvairāk tā kaitina, ja nāk negaidīta, ja informāciju par iecerēto maršrutu neesat savlaicīgi ieguvis un laika grafiku attiecīgi plānojis. Ko darīt? Izmantot jau esošo, visai populāro (pagaidām gan galvenokārt kā savdabīgu “radaru detektoru” lietoto), bez maksas iegūstamo mobilo aplikāciju “Waze”.

Tādēļ VAS “Latvijas valsts ceļi” (“LVC”) un navigācijas lietotne Waze (http://www.waze.com), kuras darbību nodrošina viena no lielākajām transportlīdzekļu vadītāju saimēm pasaulē, ir uzsākušas sadarbību jaunajā “Waze Connected Citizens” programmā.

“”Latvijas valsts ceļi” rūpējas ne vien par ceļu tīkla uzturēšanu, bet arī par satiksmi uz valsts ceļiem. Savlaicīga informācijas sniegšana autovadītājiem ir viena no mūsu prioritātēm. Mēs informējam par būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem, lai autobraucēji varētu laikus plānot savus maršrutus un rēķināties ar ierobežojumiem. Sadarbība ar Waze ir lieliska iespēja sniegt informāciju autovadītājiem reālā laika režīmā,” saka “LVC” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Waze programmas “Connected Citizens” uzdevums ir palīdzēt lietotājiem, iestādēm un iedzīvotājiem kopā uzlabot savu vidi un atbildēt uz jautājumu: “Kas pašlaik notiek uz mūsu ceļiem un kur?” Programma veicina efektīvāku satiksmes pārraudzību, kopīgojot Waze lietotāju sniegtos pūļpakalpojuma ziņojumus par negadījumiem un citiem šķēr­šļiem. Waze tika izveidota kā divvirzienu datu kopīgošanas lietotne, tā saņem partneru sniegto informāciju, piemēram, datu plūsmu no ceļu sensoriem, no Waze satiksmes platformas pievieno publiski pieejamos ziņojumus par negadījumiem un sniedz vienu no mūsdienu kodolīgākajiem un pilnīgākajiem pārskatiem par ceļu pašreizējo stāvokli.

Bez Latvijas un VAS “Latvijas valsts ceļi” pirmie desmit partneri, kuri apņēmušies sadarboties ar Waze, ir:

* Riodežaneiro, Brazīlija

* Barselona un Katalonijas valdība, Spānija

* Džakarta, Indonēzija

* Telaviva, Izraēla

* Sanhosē, Kostarika

* Bostona, ASV

* Floridas štats, ASV

* Jūtas štats, ASV

* Losandželosas apgabals

* Ņujorkas policijas departaments

“Globālā sabiedrība izveidoja Waze ar domu, ka mēs visi esam tajā kopīgi iesaistīti,” sacīja Waze izaugsmes struktūrvienības vadītāja Daiena Aisnera, “tāda bez maksas pieejama platforma kā Waze novērš nevajadzīgos slāņus un ļauj cilvēkiem pieslēgties aktuālajai informācijai tieši. Mēs ar prieku ieviešam “Connected Citizens” programmu ar sākotnējo W10 klasi, apliecinot apņēmību veicināt efektivitāti un inovāciju gandrīz ikvienā pasaules kontinentā.”

Waze ir viens no pasaulē lielākajiem transportlīdzekļu vadītāju tīkliem, kuri kopdarbojas katru dienu, lai izvairītos no sastrēgumiem, ietaupot laiku un naudu. Bezmaksas lietotne reāllaikā analizē lietotāju GPS mikroshēmu sniegto informāciju un lietotāju preventīvos ziņojumus, kā arī saglabātos agrākos datus, lai vienmēr ieteiktu ātrākos maršrutus, zemākās degvielas cenas un sniegtu citu informāciju

Waze ir sociālās navigācijas celmlauzis, maksimāli izmantojot mobilo tehnoloģiju un entuziastus visā pasaulē, lai mūsdienu kartēm piešķirtu pilnīgi citu jēgu. Lietotne pastāvīgi iesaka ātrākos maršrutus, pamatojoties uz lietotāju sniegtajiem datiem. No satiksmes maršruta maiņas līdz informācijai par zemām degvielas cenām un iecienīto zīmolu atbilstošiem piedāvājumiem Waze ir viens no tirgū pieejamiem visaptverošākajiem ceļabiedriem brauciena laikā. Lai lejupielādētu Waze bezmaksas lietotni “iOS” vai “Android” operētājsistēmai, apmeklējiet http://www.waze.com.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Atgriešanās pagātnē. Tālrunis džinsu mazajai kabatiņai!Latvijas uzņēmums "Evelatus" sācis tirgot jaunu, pašu radītu un neierasti maza izmēra tālruni "Evelatus Mini", stājoties pretī tālruņu tirgum, kurā nemitīgi arvien lielāku lomu ieņem viedtālruņi.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Pašmāju novatori izstādē "Riga Comm" rādīs piemēru un savus izgudrojumus3D printēšana, viedā atslēga, gudrais lietussargs un putnveida droni – izstādē "Riga Comm 2016"
Draugiem Facebook Twitter Google+