Mobilā versija
+7.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
16. jūlijs, 2014
Drukāt

“Reverta” pārdod “Skonto” kompleksu

skontost

Problemātisko aktīvu pārvaldītāja “Reverta” valdījumā esošais “Skonto” komplekss par 13,8 miljoniem eiro 15.jūlijā pārdots tā jaunajam īpašniekam – uzņēmumam “SSA”, informēja bankas pārstāve Marita Ozoliņa.

Atgūtie naudas līdzekļi jau tuvākajā laikā tiks atmaksāti Valsts kasei.

“”Skonto” komplekss bija viens no sarežģītākajiem “Reverta” objektiem, un tā pārdošanu varam vērtēt kā izteikti veiksmīgu, jo līdz ar šo darījumu valsts atgūs ļoti nozīmīgus naudas līdzekļus”, skaidro “Reverta” valdes loceklis, vecākais viceprezidents Edgars Miļūns.

Interesi par “Skonto” kompleksu iegādi izrādījuši vairāki investori. Pēc rūpīgas izvērtēšanas par izdevīgāko tika atzīts “SSA” piedāvājums.

Jau 2012.gada 16.jūlijā banka “Reverta” noslēgusi līgumu ar “SSA”, tādējādi nodrošinot stadiona turpmāku izmantošanu futbola spēlēm un citām sporta aktivitātēm uz noteiktu laika periodu.2013. gada septembrī objekts “Skonto” kā investīciju projekts tika izlikts pārdošanā.

Savulaik “Parex banka” izsniegtā kredīta mērķis bija “Skonto” stadiona iegāde un attīstība.

2011.gadā objektu pārņēma lielākais nodrošinātais kreditors – “Reverta”.

Latvijas Futbola Federācijas prezidents Guntis Indriksons pauda gandarījumu par notikušo darījumu, minot, ka tas ļaus arī turpmāk šo kompleksu izmantot futbola vajadzībām.

Jāpiebilst, ka tieši Indriksons savulaik bija “Skonto” kompleksa dibinātājs.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiroLatvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (21)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+