Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
16. jūlijs, 2014
Drukāt

“Reverta” pārdod “Skonto” kompleksu

skontost

Problemātisko aktīvu pārvaldītāja “Reverta” valdījumā esošais “Skonto” komplekss par 13,8 miljoniem eiro 15.jūlijā pārdots tā jaunajam īpašniekam – uzņēmumam “SSA”, informēja bankas pārstāve Marita Ozoliņa.

Atgūtie naudas līdzekļi jau tuvākajā laikā tiks atmaksāti Valsts kasei.

“”Skonto” komplekss bija viens no sarežģītākajiem “Reverta” objektiem, un tā pārdošanu varam vērtēt kā izteikti veiksmīgu, jo līdz ar šo darījumu valsts atgūs ļoti nozīmīgus naudas līdzekļus”, skaidro “Reverta” valdes loceklis, vecākais viceprezidents Edgars Miļūns.

Interesi par “Skonto” kompleksu iegādi izrādījuši vairāki investori. Pēc rūpīgas izvērtēšanas par izdevīgāko tika atzīts “SSA” piedāvājums.

Jau 2012.gada 16.jūlijā banka “Reverta” noslēgusi līgumu ar “SSA”, tādējādi nodrošinot stadiona turpmāku izmantošanu futbola spēlēm un citām sporta aktivitātēm uz noteiktu laika periodu.2013. gada septembrī objekts “Skonto” kā investīciju projekts tika izlikts pārdošanā.

Savulaik “Parex banka” izsniegtā kredīta mērķis bija “Skonto” stadiona iegāde un attīstība.

2011.gadā objektu pārņēma lielākais nodrošinātais kreditors – “Reverta”.

Latvijas Futbola Federācijas prezidents Guntis Indriksons pauda gandarījumu par notikušo darījumu, minot, ka tas ļaus arī turpmāk šo kompleksu izmantot futbola vajadzībām.

Jāpiebilst, ka tieši Indriksons savulaik bija “Skonto” kompleksa dibinātājs.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+