Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
16. jūlijs, 2014
Drukāt

“Reverta” pārdod “Skonto” kompleksu

skontost

Problemātisko aktīvu pārvaldītāja “Reverta” valdījumā esošais “Skonto” komplekss par 13,8 miljoniem eiro 15.jūlijā pārdots tā jaunajam īpašniekam – uzņēmumam “SSA”, informēja bankas pārstāve Marita Ozoliņa.

Atgūtie naudas līdzekļi jau tuvākajā laikā tiks atmaksāti Valsts kasei.

“”Skonto” komplekss bija viens no sarežģītākajiem “Reverta” objektiem, un tā pārdošanu varam vērtēt kā izteikti veiksmīgu, jo līdz ar šo darījumu valsts atgūs ļoti nozīmīgus naudas līdzekļus”, skaidro “Reverta” valdes loceklis, vecākais viceprezidents Edgars Miļūns.

Interesi par “Skonto” kompleksu iegādi izrādījuši vairāki investori. Pēc rūpīgas izvērtēšanas par izdevīgāko tika atzīts “SSA” piedāvājums.

Jau 2012.gada 16.jūlijā banka “Reverta” noslēgusi līgumu ar “SSA”, tādējādi nodrošinot stadiona turpmāku izmantošanu futbola spēlēm un citām sporta aktivitātēm uz noteiktu laika periodu.2013. gada septembrī objekts “Skonto” kā investīciju projekts tika izlikts pārdošanā.

Savulaik “Parex banka” izsniegtā kredīta mērķis bija “Skonto” stadiona iegāde un attīstība.

2011.gadā objektu pārņēma lielākais nodrošinātais kreditors – “Reverta”.

Latvijas Futbola Federācijas prezidents Guntis Indriksons pauda gandarījumu par notikušo darījumu, minot, ka tas ļaus arī turpmāk šo kompleksu izmantot futbola vajadzībām.

Jāpiebilst, ka tieši Indriksons savulaik bija “Skonto” kompleksa dibinātājs.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+