Mobilā versija
+4.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
21. marts, 2016
Drukāt

Rēzeknē Lieldienas sagaidīs kopā ar folkloras kopu “Vīteri”

Annas Kuzminas fotoAnnas Kuzminas foto

27. martā plkst. 13 Rēzeknē notiks jestra un skanīga Lieldienu vīterošanu kopā ar folkloras draugu kopu “Vīteri”, LA.lv uzzināja Rēzeknes domē.

Lieldienu rītā, 27. martā no plkst. 9 līdz 14 Brāļu Skrindu ielā pretī Kultūras namam “O’Mammas gadatirgū” mājražotāji un zemnieki piedāvās veselīgus un gardus lauku labumus svētku galdam, bet no plkst. 13 līdz 14 Rēzeknes folkloras draugu kopa “Vīteri” aicina ģimenes iesaistīties Lieldienu vīterošanā. “Vīteri” iemācīs gan jestras dziesmas un dančus, gan aizraujošas spēles un rotaļas.

Pēc aktīvas izkustēšanās brīvā dabā plkst. 15 Rēzeknes Kultūras namā būs iespēja baudīt tautas deju koncertu “Lieldienu sadancis”. Koncertā uzstāsies gan Rēzeknes vidējās paaudzes deju kopas “Vadži” un “Dziga”, Rēzeknes novada Verēmu Tautas nama deju kolektīvs “Kūzuls”, gan viesi no pārnovadiem – Cesvaines deju kolektīvs “Sprīdītis”, Gulbenes vidējās paaudzes deju kolektīvs “Apinītis”, Jūrmalas tautas deju kolektīvs “Tapa”, Bauskas tautas deju kolektīvs “Mēmele”.

Latgales vēstniecībā GORS 27. martā plkst. 19 skatītājus priecēs dziedošā Igauņu ģimene ar koncertu “Vysi zīdi pļaveņā”.

Savukārt Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā 27. martā, kad tiek atzīmēta arī Starptautiskā teātra diena, plkst. 170 Teātris-studijas “Joriks” aicina uz pirmizrādi pēc Šekspīra lugas “Gals labs – viss labs”.

Pievienot komentāru

Ko un kā liksim Latvijas skolas somā?Vērienīgākajam valsts simtgades projektam jākļūst par ceļa rādītāju pašvaldībām un skolām, ka ieguldīt skolēnu kultūrizglītībā ir nepieciešams
Draugiem Facebook Twitter Google+