Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
1. augusts, 2016
Drukāt

FOTO: Rīgā pie ostas nodeg divstāvu autobusā iekārtota kafejnīca

Ugunsgrēkā nodegusī kafejnīca ''Ticket to heaven'' Andrejostā.Ugunsgrēkā nodegusī kafejnīca ''Ticket to heaven'' Andrejostā.

Foto - LETA

Šonakt Rīgā, Eksporta ielā, kafejnīcā, kas iekārtota divstāvu autobusā, bija izcēlies ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, ugunsgrēks izcēlies kafejnīcā “Ticket to Heaven”, kas atrodas Rīgā, Eksporta ielā 1a.

Kafejnīcas pārstāvji teica, ka patlaban nekāda sīkāka informācija saistībā ar ugunsgrēku viņiem nav pieejama, kā arī atklāja, ka kafejnīca “Ticket to Heaven” nav bijusi apdrošināta.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg divstāvu autobuss, kurā iekārtota kafejnīca, kā arī tai blakus esošā terase 80 kvadrātmetru platībā un vienstāvu darbnīca 100 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka ēkā atradās vairāki gāzes baloni, kurus vajadzēja atrast, atdzesēt un iznest ārpus bīstamās zonas.

Liesmu izplatība tika ierobežota šorīt plkst.3.50.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, kafejnīcu “Ticket to Heaven” pārvalda SIA “No Tears no Food”, kas pārvalda arī grilbāru “Soviet Story”. Uzņēmums 2014.gadā apgrozīja 61 231 eiro un cieta zaudējumus 22 213 eiro apmērā. SIA “No Tears no Food” dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. “No Tears no Food” vienīgā īpašniece ir Skaidrīte Pupiņa.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (33)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+