×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. maijs, 2015
Drukāt

Rīgā jauniešu bars piekauj divus pusaudžus; lūdz palīdzību atrast vardarbjus (22)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Rīgā pirmdien deviņi jaunieši barā piekāvuši divus brāļus – 9. un 12. klases skolēnus, sociālajā tīklā “Twitter” vēsta cietušo paziņas un lūdz palīdzību vardarbju noskaidrošanā.

Incidents noticis ap plkst. 16.30 Avotu un Bruņinieku ielas krustojumā. redzot notiekošo, aculiecinieki izsaukuši policiju un neatliekamo palīdzību.

“Uzbrucēji bija deviņi latvieši barā, kas nežēlīgi spārdīja lielāko no brāļiem, kas glābis jaunāko, tāpēc seja ir sadragāta,” vēsta ieraksts “Twitter”.

Notikušā aculieciniekus lūdz sazināties ar Raimondu pa tālruni 20002585 vai 29717638.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. domaju ka ir vērts nedaudz iespringt pačekot videonoverošanas kameras

 2. Nu bez iemesla jau nevienu nesit noteikti jau tur kaut kads strids bijis uz puisis dabujis pa seju!!!!!! Bet nu bara sist divus nav diezko gudri……..

 3. Feiks un naida kurināšana:
  1. šodien tas ir kad?
  2. kas ir Laura un kapēc Raimonds nevis Valsts Policija?
  3. brāļi ar nezināmu augumu
  4. Kāds ir iemesls frāzei “tāpēc seja sadragāta” – jo bija:
  a) latvieši
  b) barā, 9 un nežēlīgi
  c) glābis jaunāko
  5. Kur palika VP, NMP?
  6. “esot bijušas” – tad bija vai nē?

 4. Prasītos, lai policija būtu iniciatore meklēšanai. Protams, labi ka uzreiz mēģina atrast lieciniekus, bet tas tomēr centrs kameras visās malās – atrast vainīgos nebūtu jābūt grūti. Turklāt diezin jau nu puišus klapēja “prieka” pēc – gan jau pirms tam bijis konflikts. Iespējams gan jau paši cietušie var pateikt kas šos ir apskapējuši un kāpēc. Domāju, mazāk jāspriedelē un jāļauj policijai darīt savu darbu.

 5. Kad bija ziņa, ka divi krievi nesmuki uzvedušies lielveikalā un spēruši grūtniecei, tad gandrīz vienīgā diskusija bija par to kā un kāpēc ir pieminēta huligānu tautība, tas taču nav būtiski, ir diskriminējoši utt.
  Šajā gadījumā nezkāpēc atkal ir uzsvērta huligānu tautība, bet neviens par to necepas.
  Kāpēc tik dažāda pieeja ?

 6. Nesapotu to kadel sada stunda, apzinoties, kad uz sis ielas satiksme ir visai normala cilveki nereage un pielauj kam tadam notikt! Vismaz beglus tak kads nofocet vareja!!! Ja nepietika drosmes iejaukties! Tantina, onklitis, kada starpiba, bet nejau pielaut, kad devini nezveri sadi izrikojas. Labi, kad vismaz policiju izsauca, bet nejau vienmer laika atbrauc…Ceru sos miikstmiesus atradis pec iespejas atrak un sodis pamatigi!!!

 7. Pakart tadus lohus.

 8. Kaadus brasulus,noziedzniekus un huligaanus.

 9. Drausmas, kas notiek ar tiem bērniem? Nav taču viņiem tādas problēmas kuras būtu tik nežēlīgā veidā jākārto! Tiešām cerams ka noķers, savādāk vēl domās ka baigo varoņdarbu izdarījuši un varēs tādā garā tālāk dzīvot!

 10. Bet braalji pashi?Nepazina uzbruceejus?

 11. Kas tad cits kā "latvieši"? Atbildēt

  vai tie nav tie kuri naglo svēto Vladimiru krustā?

 12. Brāļu karu mēģina uzkurināt Latvijā.
  Mēs neesam tik viegli pavelkami kā ukraiņi.

 13. Kadi pieradijumi Atbildēt

  ka sis gadijums vispar noticis? Kur ir cietusie? Kur tie tik atri nozudusi?Aizdomas, ka kads te megina pievilkt kaut kam uzmanibu bet uz ko un kada virziena? Kur palika policija? Kur NMP? Vai kads no telefonetajiem ari to nenofilmeja? Kur ir bildes no notikusa? Kas ta Laura Bebrisa tada? Vai vina zinoja policijai? Policijai vel nekada zina par so gadijumu neesot. Vai tas mainisies?

 14. kaapeec tik uzbaaziigi uzsver ,ka tie bijushi latvieshi?Lai nosauc visus tos krievus ,kas diendienaa veic noziegumus visaa valsts teritorijaa un tad redzeesim, kura tautiiba ir noziedziigaaka….

  • Hmm,
   es domāju, ka uzsvars, ka tie bija latvieši, ir, lai atrastu vainīgos – kautkā jau jāatšķir no tiem slāvu urlēniem, kas tādos pašos baros pa to rajonu klīst apkārt.

   • Tas, ka runā latviski bez akcenta, vēl nenozīmē, ka tie nav slāvu urlēni. Tas pirmkārt.
    Otrkārt, ja seja sadragāta, tad liecinieki būtu jāmeklē policijai. Nevis privātpersonai Raimondam.

 15. Tie nav brašuļi, tie ir gļēvuļi, kuri var uzbrukt 9 pret 2.

 16. Nepatīkami, ka LATVIEŠU idiotu paaudze aug! r konatatēt, ka Atbildēt

  LATVIEŠI barā 9 gab. VARONĪGI spārda 2 brāļus …
  Vai 25 gados būs izaugusi IDIOTU paaudze???

  • Vispirms vajag noskaidrot – kurš kuru un par ko kāva. Citādi tiešām izklausās pēc naida kurināšanas. Latvieši baros tā nemēdz uzbrukt…

Draugiem Facebook Twitter Google+