×
Mobilā versija
Brīdinājums -12.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 24. februāris, 2018
11. maijs, 2017
Drukāt

Rīgā tiks ieviests jauns tramvaja maršruts Imanta – Jugla (1)

Foto: LETAFoto: LETA

No šā gada 17. maija Rīgā sāks kursēt jauns tramvaja maršruts Nr.1 „Imanta – Jugla”, tādējādi tiks veiktas izmaiņas atsevišķos tramvaju kustības sarakstos, LA.lv informēja “Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

No plkst. 12.00 jaunie zemās grīdas tramvaji kursēs pa jauno maršrutu Imanta-Jugla bez pārsēšanās gan brīvdienās, gan darbadienās.

Līdz ar jaunā tramvaja maršruta ieviešanu 11. tramvaja maršruts tiks pagarināts līdz Ausekļa ielai un turpmāk sauksies „Ausekļa iela – Mežaparks”. Izmaiņas tiks veiktas arī 4. un 6. maršruta tramvaja kustības sarakstā darba dienās un brīvdienās. Savukārt 10. maršruta tramvaju turpmāk apkalpos 3. tramvaju depo un tiks veiktas izmaiņas darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.

“Rīgas satiksme” norāda, ka viena maršruta mēneša biļetes, kurām līdz 17. maijam pirmā reģistrācija veikta 4. un 6. maršruta tramvajā, būs derīgas braukšanai arī 1. maršruta tramvajā bez reģistrācijas līdz mēneša biļetes derīguma termiņa beigām.

3. maršruta tramvaji virzienā no Juglas uz Ķengaragu no ceturtdienas, 18. maija, brauks pa Krišjāņa Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu un tālāk pa maršrutu. Maršruta pieturvieta „Aspazijas bulvāris” tiks aizstāta ar pieturvietu „Stacijas laukums”. Maršrutam mainās arī kustības saraksts. Virzienā uz Juglu tramvaji brauks bez izmaiņām.

Aktuālā informācija par izmaiņām būs pieejama pieturvietās pirms izmaiņu stāšanās spēkā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lielģimene Pārdaugavā Atbildēt

    Noteikti vajag atjaunot peļņas nolūkā mākslīgi sadalīto bijušo 2 tramvaja maršrutu no Zasulauka līdz Meža Kapiem! Kas bija tik ērts mirušo piemiņas dienās un īpaši gados vecajiem cilvēkiem, arī citiem braucējiem uz Raiņa, Brāļu un arī Pirmajiem Meža kapiem kas sastāda lielāko daudzumu no pasažieriem.

Draugiem Facebook Twitter Google+