Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
2. marts, 2015
Drukāt

Rīgas Centrālcietuma vadību uztic Andrim Borisam

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas centrālcietums

No pirmdienas par Rīgas Centrālcietuma priekšnieku iecelts Andris Boriss, kurš līdz šim bija Ieslodzījuma vietu pārvaldes centrālā aparāta Juridiskā dienesta Tiesvedības daļas priekšnieks.

Andris Boriss dzimis 1983. gadā, viņam ir augstākā izglītība tiesību zinātnē. Dienestu sācis kā Apsardzes daļas uzraugs Matīsa cietumā, bijis Matīsa cietuma Drošības daļas priekšnieka vietnieks, vēlāk Ieslodzījuma vietu pārvaldes centrālā aparāta Resocializācijas dienesta Izglītības un nodarbinātības daļas galvenais inspektors, Juridiskā dienesta Iesniegumu izskatīšanas daļas priekšnieks, bet no 2012. gada – Juridiskā dienesta Tiesvedības daļas priekšnieks.

Borisam 2013. gadā piešķirta speciālā dienesta pakāpe – majors, viņš vairākkārt apbalvots par dienesta pienākumu priekšzīmīgu un pašaizliedzīgu pildīšanu.

Iepriekšējais Rīgas Centrālcietuma priekšnieks Sergejs Logutovs ir atvaļinājies no dienesta.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+