Rīgas “Dinamo” aizved punktu arī no Čeļabinskas 0

Rīgas “Dinamo” trešdien KHL spēlē Čeļabinskā pēcspēles metienos ar 1:2 piekāpās “Traktor”. Vienīgos vārtus rīdziniekiem guva Mārtiņš Cipulis, bet Jakubs Sedlāčeks vārtos atvairīja 32 no 33 metieniem un bija lielisks arī bullīšu sērijā, kurā gan bijušais komandas biedrs Kails Vilsons atnesa uzvaru mājiniekiem.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

“Dinamo” treneri pēc zaudējuma Toljati pret “Lada” (2:3 papildlaikā) veica vairākas izmaiņas sastāvā. Malā palika viens no komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem Miks Indrašis, kura vietu pirmajā uzbrucēju maiņā ieņēma Mārtiņš Cipulis. Tieši cēsniekam radās pirmā iespēja gūt vārtus, taču viņa metienu vairākumā no vārtu priekšas atvairīja “Traktor” vārtsargs Vladislavs Fokins. Pirmā perioda vidū mājinieku aizsargs uz savas zilās līnijas nesavaldīja lēkājošu ripu un Cipulis acīgi izmantoja situāciju, izejot vienatnē pret Fokinu. Otrais duelis beidzās par labu uzbrucējam, kurš neatvairāmi meta tuvajā augšējā stūrī, atklājot spēles rezultātu.

Pirmajā periodā rīdzinieki izteikti spēlēja no aizsardzības, bet otrajā drošāk devās uz priekšu. Bija arī trīs vairākumi, kurus gan neizdevās realizēt. Otrā perioda vidū “Traktor” aizsargs Derons Kvints ar spēcīgu metienu raidīja ripu Jakuba Sedlāčeka sargātajos Rīgas “Dinamo” vārtos, panākot izlīdzinājumu.

Otrā perioda beigās un trešā sākumā darbs bija arī video tiesnešiem. Līdz ar trešdaļas izskaņu čeļabinskieši vairākumā guva vārtus, tomēr video liecināja, ka tas noticis mirkli par vēlu. Trešās trešdaļas ievadā, turpinoties vairākumam, Andrejs Popovs vēlreiz raidīja ripu vārtos, taču – ar augstu paceltu nūju un pēc arbitru verdikta Čeļabinskas līdzjutēji vēlreiz neapmierināti svilpa.

Pamatlaika pēdējās astoņās minūtēs rīdzinieki nopelnīja divus noraidījumus, bet skaitlisko mazākumu un arī mājinieku beigu ofensīvu cerībā izraut trīs punktus izdevās izturēt. Otro reizi pēc kārtas “Dinamo” spēle nebeidzās pēc 60 minūtēm. Šoreiz arī ar 65 bija par maz. Pēcspēles metienu sērija bija gara un interesanta. Desmitajā mēģinājumā izšķirošo bullīti savam bijušajam komandas biedram iemeta Kails Vilsons, atnesot uzvaru “Traktor”. Par labāko mūsējiem atzina Cipuli.

Sezonas pirmo izbraukumu Rīgas “Dinamo”, kas ar sešās spēlēs iegūtiem astoņiem punktiem Rietumu konferencē atrodas septītajā vietā, noslēgs piektdien Hantimansijskā pret Edgara Masaļska bijušo klubu “Jugra”.