Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Rīgas kamerkoris viesojas Japānā

Foto: LETAFoto: LETA

Diriģente Gunta Malēvica.

Līdz 8. aprīlim Japānā ar koncertiem viesojas Rīgas kamerkoris Guntas Malēvicas vadībā, informēja Ārlietu ministrija.

Rīgas kamerkorī dzied daudzas bijušās Rīgas skolēnu pils meiteņu kora “Rīga” dalībnieces, un arī koncertturnejā Japānā piedalās vairākas meiteņu kora dziedātājas. Rīgas kamerkora sadarbība ar Japānu aizsākās 2014. gada vasarā, kad uz Pasaules koru olimpiādi Rīgā ieradās Tokorozavas bērnu un jauniešu koris “Feny”.

29. martā notika Rīgas kamerkora un Tokorozavas bērnu un jauniešu kora “Feny” kopīgais koncerts Tokorozavas pilsētā, savukārt 30. martā – Tokijā. 31. martā Saitamas prefektūras Kijoses pilsētā Rīgas kamerkoris uzstājās kopā ar Tokorozavas bērnu un jauniešu kori “Feny”, Japānas–Latvijas mūzikas asociācijas jaukto kori “Gaisma” un Kijoses pilsētas sieviešu kori “Coro Fiore”.

4. aprīlī notiks Rīgas kamerkora un Sajamas pilsētas kora koncerts Kansai reģiona Sajamas pilsētā, savukārt 6. aprīlī notiks koncerts kopā ar Kvansei Gakuin Universitātes kori Tojonokas pilsētā.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+