Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Rīgas kamerkoris viesojas Japānā

Foto: LETAFoto: LETA

Diriģente Gunta Malēvica.

Līdz 8. aprīlim Japānā ar koncertiem viesojas Rīgas kamerkoris Guntas Malēvicas vadībā, informēja Ārlietu ministrija.

Rīgas kamerkorī dzied daudzas bijušās Rīgas skolēnu pils meiteņu kora “Rīga” dalībnieces, un arī koncertturnejā Japānā piedalās vairākas meiteņu kora dziedātājas. Rīgas kamerkora sadarbība ar Japānu aizsākās 2014. gada vasarā, kad uz Pasaules koru olimpiādi Rīgā ieradās Tokorozavas bērnu un jauniešu koris “Feny”.

29. martā notika Rīgas kamerkora un Tokorozavas bērnu un jauniešu kora “Feny” kopīgais koncerts Tokorozavas pilsētā, savukārt 30. martā – Tokijā. 31. martā Saitamas prefektūras Kijoses pilsētā Rīgas kamerkoris uzstājās kopā ar Tokorozavas bērnu un jauniešu kori “Feny”, Japānas–Latvijas mūzikas asociācijas jaukto kori “Gaisma” un Kijoses pilsētas sieviešu kori “Coro Fiore”.

4. aprīlī notiks Rīgas kamerkora un Sajamas pilsētas kora koncerts Kansai reģiona Sajamas pilsētā, savukārt 6. aprīlī notiks koncerts kopā ar Kvansei Gakuin Universitātes kori Tojonokas pilsētā.

Pievienot komentāru

Vai tautas deja ragaviņās aizvesta uz mežu? (4)Pēc sabangojušām kaislībām ap deju lieluzvedumu jeb deju izrādi "Māras zeme" tās veidotājiem uzticēts turpināt darbu, bet vairāki jautājumi prasa plašāku skaidrojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+