×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. decembris, 2015
Drukāt

Rīgas naktspatversmes gatavas uzņemt gandrīz tūkstoš klientu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs foto.

Rīgas dome, iestājoties aukstajam laikam, gatava palielināt vietu skaitu naktspatversmēs no pašreizējām 703 līdz 957, LA.lv uzzināja RD Labklājības departamentā.

Decembrī naktspatversmju sniegtos pakalpojumus dienā izmantoja vidēji 556 personas, pastāstīja Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice. Salīdzinot ar 2014.gadu, naktspatversmju klientu skaits samazinājies par 20,8%, piebilda Brice.

Rīgas naktspatversmes darbojas no plkst.17 līdz 9, bet, ja nakts gaisa temperatūra būs zemāka par mīnus 10 grādiem vai ja āra gaisa temperatūra būs zemāka par 0 grādiem un vēja ātrums lielāks par 10 metriem sekundē, naktspatversmes būs atvērtas visu diennakti.

Ja iedzīvotāju redzeslokā nonāk persona, kura uzturas dienas un nakts laikā dzīvošanai nepiemērotos apstākļos – uz ielas, dārza būdās, šķūnīšos, pamestās ēkās vai citās vietās – iedzīvotāji lūgti informēt Rīgas patversmes Mobilo brigādi ielu sociālajam darbam ar bezpajumtniekiem darba dienās no plkst.9 līdz 17 pa tālruni 27 023 550.

Rīgas pilsētā darbojas septiņas naktspatversmes, kā arī četras zupas virtuves, kuras līdzfinansē Rīgas dome – līdz 650 porcijām dienā piecas reizes nedēļā. Zupas virtuvēs nav jāuzrāda nekādi dokumenti. Ēdienu var baudīt uz vietas vai arī savos traukos ņemt līdzi uz mājām.

Rīgas domes Labklājības departaments informē, ka ēdināšanas pakalpojums mazaizsargāto personu grupām nedarbosies 31. decembrī un 1. janvārī, bet 2. un 3. janvārī ēdināšanas vietas atsāks savu darbu. Vidēji dienā sešās ēdiena izdales vietās kopā tiek izdalītas aptuveni 2000 porcijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tūkstošais paliks aiz durvīm?

Draugiem Facebook Twitter Google+