×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

Rīgas pilsētas pludmales gatavas peldsezonai

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas pilsētas oficiālās pludmales Vakarbuļļos, Daugavgrīvā, Vecāķos, pie Bābelītes ezera, pie Daugavas Ķengaragā un Lucavsalā ir sakoptas, gatavas uzsākt vasaras sezonu un uzņemt atpūtniekus.

Apmeklētājus gaida arī aktīvās atpūtas zonas Ķīpsalā, pie Velnezera, Dambjapurva ezera un citur, informē pašvaldības pārstāvis Uģis Vidauskis.

Peldvietās izveidoti jauni rotaļu elementi bērniem un sporta laukumi, uzstādītas pārvietojamās tualetes un pārģērbšanās kabīnes, izliktas bojas un informācijas zīmes, kā arī veikti daudzi citi labiekārtošanas darbi.

Visās oficiālajās peldvietās diennakts režīmā darbojas glābšanas stacijas. Peldsezonas laikā pludmalēs dežurē medicīnas darbinieki, savukārt Veselības inspekcija regulāri pārbauda ūdens kvalitāti. Arī šogad ūdens kvalitāti mērīs iedzīvotāju iecienītajās neoficiālajās peldvietās, kādu pilsētā ir vairāk nekā desmit.

Pludmalēs padomāts par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – viņu ērtībai uzstādītas īpašas laipas un speciālas pārvietojamās tualetes.

Šogad daudzi uzlabojumi veikti Vecāķu pludmalē, kas ir viena no populārākajām Rīgas peldvietām, kuru īpaši iecienījuši Daugavas labā krasta iedzīvotāji. Pludmale ir sagatavota peldsezonai – ir attīrīts no smiltīm skatu laukums Pludmales ielas galā, ieklāts jauns plātņu segums avārijas transporta un pludmali apkalpojošā transporta nobrauktuvei  liedagā.

Savukārt Vakarbuļļu pludmale jau vairākus gadus saņem Zilā karoga sertifikātu un atbilst visiem šī nosaukuma augstajiem standartiem.

Šogad peldvietu uzturēšanai pašvaldība atvēlējusi apmēram 127 000 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+